Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ (13/2)

Published

on

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών 13-02-19 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας 13-02-19 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ – Σχολή UEFA Β (2η φάση)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Σας ενημερώνουμε ότι θα διεξαχθεί η 2η φάση της  σχολής UEFA Β στις 5-12/3/2020.Οι ενδιαφερόμενοι οφείλουν να αποστείλουν το ποσό των 450€ στον κάτωθι λογαριασμό έως τις 24/02/2020.

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

GR 2701720780005078022777201

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ (16-17/11/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 16/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
9 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 17/11/19 0:00
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 17/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 17/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 17/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 17/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
14 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 17/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ 17/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 16/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 16/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
18 ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 16/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
19 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 16/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
20 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 16/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
21 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 16/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
22 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 16/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
23 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 17/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 16/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
25 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 17/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
26 ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 17/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
27 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 17/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
28 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 17/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
29 ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 17/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
30 ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 17/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ -Κλήσεις προεθνικής Κ14

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) την Δευτέρα 18/11/2019 και ώρα  16.30 στο γήπεδο Παιανίας για προπόνηση.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
2 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
3 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ Γ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
5 ΓΚΙΟΥΡΝΤΟΥΜΙ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
6 ΒΟΥΤΟΥΝΑΣ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
7 ΚΟΤΣΙΑΒΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
8 ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
9 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
10 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
11 ΤΡΙΚΑΙΟΣ Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ
12 ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
14 ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΤΡΙΜΗΣ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
17 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
18 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
19 ΓΚΟΥΡΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
20 ΓΚΙΝΗΣ Σ ΚΑΛΥΒΙΑ
21 ΠΩΧΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
22 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
24 ΜΟΡΦΩΠΟΥΛΟΣ ΟΛΥ.ΒΑΡΗΣ
25 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
26 ΡΕΦΕΝΕΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
27 ΖΑΧΟΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
28 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
29 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
30 ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
31 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Ο Σπύρος Κερκύρας στον Παμπαιανικό

Published

on

Ο τεχνικός Σπύρος Κερκύρας συμφώνησε με τη διοίκηση του Παμπαιανικού, να αναλάβει την τεχνική ηγεσία του συλλόγου μετά την παραίτηση του Αντώνη Οικονόμου.


“Ευχαριστώ τη διοίκηση για την εμπιστοσύνη που δείχνει στο πρόσωπο μου και στις γνώσεις μου. Θα δώσω το εκατόν δέκα τοις εκατό των δυνατοτήτων μου, ώστε ο ιστορικός σύλλογος της Παιανίας να αποτελεί αξιόπιστο και ανταγωνιστικό σύνολο και να επιστρέψει εκεί που του αξίζει. Διοίκηση, τεχνική ηγεσία, ποδοσφαιριστές και κόσμος σαν μια γροθιά για το καλό του Παμπαιανικού”.

Γράφει ο Δημήτρης Παρίσης
dimitrisparisis@hotmail.com

Continue Reading

LIKE