Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Κύπελλο Α Φάση
(1η φάση) (ώρα έναρξης 16 :30)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Άννας 14/09/19 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας 14/09/19 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Καλάμου 14/09/19 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου 14/09/19 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου 14/09/19 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 15/09/19 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας Άννας 15/09/19 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών 15/09/19 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διώνης 15/09/19 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών 15/09/19 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κερατέας 15/09/19 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου 15/09/19 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

stoplekto

Λύση συνεργασίας Δημητρόπουλου με Νικολακάκη

Published

on

By

Τη λύση της συνεργασίας του με τον σύλλογο του Νικολακάκη έκανε γνωστό μέσα από το προσωπικό του ιστολόγιο ο Γιώργος Δημητρόπουλος.

Ο έμπειρος τεχνικός έχει να επιδείξει μία εξαιρετική πορεία με την ομάδα του Μενιδίου στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣΑΝΑ, καθώς για οκτώ αγωνιστικές ήταν στις πρώτες θέσεις της βαθμολογικής κατάταξης, διατηρούσε την καλύτερη επίθεση και τον καλύτερο συντελεστή τερμάτων, ενώ έχει φτάσει το σωματείου στους 16 του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ.

Πλην όμως προσωπικοί λόγοι την δεδομένη στιγμή, τον αναγκάζουν να διακόψει την συνεργασία του με τον σύλλογο καθώς θα στρέψει όλη του την προσοχή στην ολοκλήρωση της Γ΄ φάσης για το δίπλωμα UEFA A, η οποία διεξάγεται στο Αγρίνιο από 28 Νοεμβρίου έως 5 Δεκεμβρίου.

Γράφει η Πέγκυ Παρίση
peggyparisi@outlook.com

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ (16-17/11/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 16/11/19 15:00
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Δεν θα διεξαχθεί Κυριακή 17/11/19 00:00
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/11/19 15:00
12. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 17/11/19 15:00
13. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/11/19 15:00
14. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 17/11/19 15:00
15. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 17/11/19 15:00
16. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 16/11/19 15:00
18. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/11/19 15:00
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 16/11/19 15:00
20. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/11/19 15:00
21. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/11/19 15:00
22. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 16/11/19 15:00
23. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/11/19 15:00
24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/11/19 15:00
26. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/11/19 15:00
27. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 17/11/19 15:00
28. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διώνης Κυριακή 17/11/19 15:00
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/11/19 15:00
30. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 17/11/19 15:00
31. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αυλώνα Κυριακή 17/11/19 15:00

Continue Reading

LIKE