Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων Κυπέλλου της ΕΠΣΑ

Published

on

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΑ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 1ης φάσης του κυπέλλου της Ενωσης που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά….

1η Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
2. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
3. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
5. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
6. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
7. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
8. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 18/09/21 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
9. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
10. ΠΕΥΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
11. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/09/21 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α.
12. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
14. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/09/21 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
15. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/09/21 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/09/21 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
18. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
19. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/09/21 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/09/21 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
24. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
25. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
26. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
27. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/09/21 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Advertisement