Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (13-14/10)

Published

on

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σάββατο 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κυριακή 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
6. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κυριακή 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Κυριακή 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κυριακή 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σάββατο 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σάββατο 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σάββατο 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κυριακή 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κυριακή 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κυριακή 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κυριακή 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σάββατο 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
19. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 16:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κυριακή 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ )
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κυριακή 16:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κυριακή 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κυριακή 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

stoplekto

Βύζας Μεγάρων- Πυρρίχιος 2-0

Φώτη Περιφάνη

Published

on

Με… «σβηστές μηχανές» ο Βύζας Μεγάρων κατέβαλε με 2-0 τον αξιόμαχο Πυρρίχιο και συνεχίζει την «καταδίωξη» του πρωτοπόρου Ακράτητου.

Οι νικητές «καθάρισαν» από το πρώτο μέρος το παιχνίδι χάρη σε γκολ των μόνιμων σκόρερ του Δρίτσα(4’) και Κλωνάρη(36’).  Αξίζει να σημειώσουμε ότι ο προπονητής του Πυρρίχιου Θάνος Κιουπκιολής παρέταξε 18 αδα αποτελούμενη από  12 παιδιά του εφηβικού,  από τα οποία 6 ήταν βασικά.

Σωστός ο διαιτητής Αλιάγας.

ΒΥΖΑΣ: Μπαλασάκης, Φλέγκας, Λαλάης, Πατσιονίδης, Έβερετ(74’ Χάρμπαλης), Καραγιάννης, Κλωνάρης(84’ Μήτσος), Μαζιώτης, Βούκα, Όλα, Δρίτσας(85’ Μουσκάι).

ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ: Παλατσίδης, Ερμπαλίδης, Πουρουζίδης, Μαυροδόντης(85’ Παντελης), Παϊραχταρίδης, Πιπερίδης Σ., Κλεμέντ, Στεφανίδης(63’ Τσούλφας), Σερταρίδης, Ευαγγέλου(46’ Λαζαρίδης), Χιονίδης(77’ Τριανταφυλλίδης).

Continue Reading

stoplekto

Ζωφριά- Αίας Παραλίας 1-0

Φώτη Περιφάνη

Published

on

Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για τη Ζωφριά, που έκαμψε με το πολύτιμο 1-0 τον μαχητικό Αίαντα Παραλίας.

Σκόρερ της ομάδας του Γιώργου Αδάκτυλου ο Παπαδόπουλος στο 17’.

Άψογος ο διαιτητής Σταθόπουλος.

ΖΩΦΡΙΑ: Κολιάκης, Μαζμανίδης(70’ Ρόδης), Ξενάκης, Παπαδόπουλος, Πουλικίδης, Ρεφενδάριος(77’ Καλέρης), Αντώνης, Πλατανιάς, Νταγιάντας(83’ Μήνου), Γεγές, Μάκρας.

ΑΙΑΣ: Κατσαπρίνης, Κακλαμάνης, Κουσίδης, Τζούντι Γ., Γαβριηλίδης(63’ Ρετζέπης), Ζήκας(63’ Ρούπας), Νικολά, Αγγελόπουλος(69’ Βλάχος), Μπουτάσης, Λιόλιος, Σπαχίγια.

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE