Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (4-5/5)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κυριακή 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κυριακή 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κυριακή 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κυριακή 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κυριακή 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κυριακή 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κυριακή 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κυριακή 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σάββατο 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σάββατο 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σάββατο 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σάββατο 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σάββατο 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σάββατο 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σάββατο 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σάββατο 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
18. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σάββατο 17:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σάββατο 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 17:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σάββατο 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κυριακή 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κυριακή 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

5ος Όμιλος

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (1η αγωνιστική)

Published

on

Αποτελέσματα - Γ' Εθνική

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Άγιος Ιερόθεος
Ανω Μερά
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού
1 - 0
2019-09-22 13:30:0022/09/2019ΑΕ Μοσχάτου
Πανθηραϊκός
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ακράτητος
Κηφισιά
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Εθνικός Πειραιά
Φωστήρας
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηλυσιακός
Καλλιθέα
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΠΟ Κερατσίνι
Άγιοι Ανάργυροι
1 - 1

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 15:30:0022/09/2019Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης
2 - 1

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (1η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ήφαιστος Περιστ.
Χολαργός
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναϊκός
ΑΟ Περιστερίου
1 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πετράλωνα
Ηράκλειο
1 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαραυγιακός
Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Άρης Πετρ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αγία Παρασκευή
Ιάσων
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Μελίσσια
ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Νέα Ιωνία
Κένταυρος Βριλ.
1 - 1

Α’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πανερυθραϊκός
Φωστήρας Ηλ.
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Χαϊδάρι
Ηλιούπολη
 16:30:00Αναβλήθηκε
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κηπούπολη
Λυκόβρυση
0 - 0
2019-09-22 12:00:0022/09/2019Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιαξ Ταύρου
Καματερό
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παπάγος
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Τράχωνες
Παλαιό Φάληρο
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Διάνα Ηλ.
Απόλλων Χαλ.
1 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΟΝ Αργυρούπολης
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Φοίνικας Περιστ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αλσούπολη
Άρης Καλαμακίου
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Βύρων
ΑΕ Περιστερίου
4 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αίμος Πετρ.
Λαύρα Αργ.
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Λύκοι Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαλάνδρι
Ιεράπολη
5 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναΐδα
Νέα Σμύρνη
2 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κοψαχείλα
Ατρόμητος Μετ.
5 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Ιλίου
Γκυζιακός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αστέρας Ζωγρ.
Ελευθερούπολη
3 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πεύκη
Ορφέας Αιγ.
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Κολωνός
Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Ταταύλων
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παράδεισος
Πλάτων
2 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΠΟ Ψυχικού
Βριλήσσια
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Γαλάτσι
Δάφνη Παλ. Φαλ.
2 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Τερψιθέα
Χαλκηδονικός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Γλυφάδας
Ανθούπολη
0 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αγία Ελεούσα
ΑΣ Δούρειος
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αστέρας Εξαρχείων
Νεοπεντελικός
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιος Δημήτριος
Κηφισιά 2010
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηρακλής Περιστ.
Άγιος Θωμάς
1 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Θρίαμβος Αθηνών
Θύελλα Περιστ.
3 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αναγέννηση Πετρ.
Δάσος Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 10:30:0022/09/2019Τριφυλλιακός
Μαρούσι
2 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Γαλαξίας
Πατήσια
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ερμής Ηρακλείου
Πράσινα Πουλιά
2 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Δάφνη Αθηνών
Λέοντες
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άμιλλα Περιστ.
Διαγόρας Αιγ.
4 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χρυσούπολη
Πανιώνιος Καισ.
0 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Νίκη Αλίμου
Αμπελόκηποι
0 - 4
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ατρόμητος Χαλ.
Βοτανικός
4 - 0
2019-09-22 10:00:0022/09/2019Πέρα Κλουμπ
Παγκράτι
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΟ Κωφών
Φοίνικας Καλλ.
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΓΣ Καισαριανής
Άτλας Κυψέλης
1 - 2
2019-09-22 13:00:0022/09/2019Κρόνος Αθηνών
Προμηθέας
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Ιπποκράτης
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Πανθησειακός
Φωστήρας Καισ.
1 - 4

Γ’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Άφοβος
Καλαμάκι
1 - 5
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αστέρας Χαϊδ.
Ίωνες Π. Φαλήρου
4 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αρίων
Θεμιστοκλής
1 - 4
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κορωνίδα
Αίας Αθηνών
4 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κεραυνός Πετρ.
Αττικός
3 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΕ Ιλίου
Κεραμεικός
4 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ποσειδών Γλυφ.
Λαρισαϊκός
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ζέφυρος Αιγ.
Υμηττός
1 - 2

Continue Reading

LIKE