Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ (20-21/4/19)

Published

on

Οι διαιτητές

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Σάββατο 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Σάββατο 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Κυριακή 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ Σάββατο 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Σάββατο 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
21. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Σάββατο 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Κυριακή 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Κυριακή 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
31. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Κυριακή 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σάββατο 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Σάββατο 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Σάββατο 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 11:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 13:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.
51. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Κυριακή 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ Κυριακή 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σάββατο 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 10:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 13:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

stoplekto

Γ. Καλαϊτζής: «Αποχωρώ πικραμένος…»

Published

on

Την αποχώρησή του από την τεχνική ηγεσία του Αστέρα Κερατσινίου έκανε γνωστή με επιστολή που απέστειλε αποκλειστικά stoplekto.gr ο Γιάννης Καλαϊτζής. Ο πετυχημένος προπονητής, που φέτος προβίβασε τον Αστέρα στην Α’ Κατηγορία φανερά απογοητευμένος εξηγεί τους λόγους που τον οδήγησαν σε αυτή την απόφαση στην παρακάτω επιστολή:

«AΠΟΧΩΡΩ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ!  Φέτος στον Αστέρα Κερατσινίου ζήσαμε μια απίστευτη Χρονιά γεμάτη συγκινήσεις και ανατροπές , κάναμε ένα μικρό θαύμα . Εγώ σαν προπονητής οδήγησα την ομάδα Μετά από 23 χρονιά ξανά στην Α’ κατηγορία και πέτυχα τον στόχο που από την αρχή είχα : Την άνοδο στην Α’ κατηγορία. Έχω λογούς …. να είμαι στεναχωρημένος , να είμαι απογοητευμένος , να είμαι πικραμένος… Πριν λίγες μέρες διάβασα την ανακοίνωση της ομάδας περί αναβολής την Φιέστας ανόδου και ταυτόχρονα την προκήρυξη για Γ.Σ στις 19/6. Εύχομαι ολόψυχα να βρεθεί κάποια λύση στην Γ.Σ που έρχεται και να λυθούν όλα τα προβλήματα που έχουν δημιουργηθεί . Είμαι υποχρεωμένος κάτω από αυτές τις συνθήκες να ανακοινώσω την αποχώρηση μου από τον σύλλογο.

Ευχαριστώ πρώτα από όλους τους ποδοσφαιριστές μου που ήταν ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ στα μπαράζ και πέτυχαν κάτι που πριν φάνταζε όνειρο θερινής νυκτός ! Ευχαριστώ τους συνεργάτες μου Γιάννη Μαντζουράνη και Τάσο Τερζάκη που συνέβαλαν τα μέγιστα για αυτήν την επιτυχία .  Ευχαριστώ Την Διοίκηση που το καλοκαίρι του ’18 με επέλεξε για την ομάδα και πιστεύω τους δικαίωσα γιορτάζοντας τα 90 χρονιά του συλλόγου με άνοδο .  Κύριε Κωστούλη Γιάννη υποψήφιε βουλευτή εύχομαι καλή επιτυχία στις εκλογές , θα περιμένω νέα σου.  Θέλω να σταθώ όμως σε έναν άνθρωπο Τον ΗΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ που προσπάθησε όσο κανένας άλλος παράγοντας μέσα στην ομάδα να ισορροπήσει καταστάσεις , ήταν παρών σε όλες τις προπονήσεις , διέθεσε πολύ χρόνο χρόνο και χρήμα ΗΛΙΑ σε ευχαριστώ για όλα . ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ..

Με εκτίμηση Καλαϊτζής Ιωάννης».

Continue Reading

stoplekto

Στις 19/6 η τελετή λήξης των Ακαδημιών του ΑΣ Ποντίων

Published

on

Την προσεχή Τετάρτη 19 Ιουνίου και ώρα 18.00 στο γήπεδο της Δραπετσώνας ο ΑΣ Ποντίων θα πραγματοποιήσει την τελετή λήξης των Ακαδημιών του.

Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε το σωματείο:

«Η τελετή λήξης για τη φετινή χρονιά, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 19 Ιουνίου 2019 στο γήπεδό μας από 18:00 εως 21:00 και θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των μικρών αθλητών μας, αγωνες προπονητών γονέων ,απονομές κυπέλλων και μεταλλίων και πολλά άλλα χάπενινγκ. Θα ακολουθήσει Λουκούλειο γεύμα στο χώρο των γραφείων μας που έχουν επιμεληθεί οι μαμάδες των μικρών αθλητών μας.

Οι προεγγραφές για την Ακαδημία μας ξεκίνησαν με μια προσφορά από τον σύλλογο, οι δυο πρώτοι μήνες δωρεάν , για την καινούργια σεζόν.  Οι ενδιαφερόμενοι γονείς μπορούν να επικοινωνούν με τον υπεύθυνο της Ακαδημίας κ Τσερο Γιώργο στο τλφ 6934093707″ .

Continue Reading

LIKE