Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ (20-21/4/19)

Published

on

Οι διαιτητές

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Σάββατο 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Σάββατο 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Κυριακή 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ Σάββατο 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Σάββατο 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
21. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Σάββατο 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Κυριακή 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Κυριακή 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
31. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Κυριακή 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σάββατο 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Σάββατο 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Σάββατο 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 11:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 13:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.
51. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Κυριακή 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ Κυριακή 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σάββατο 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 10:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 13:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

stoplekto

Σέκα και Πετράκη ο Ολυμπιακός Περάματος

Published

on

Σε μία ακόμα σημαντική μεταγραφική κίνηση προχώρησε ο Ολυμπιακός Περάματος, καθώςέφερε στους «ερυθρόλευκους» τον Αιμιλιάνο Σέκα.

Το όνομα του έμπειρου αριστεροπόδαρος άσου είχε ακουστεί και πέρσι, όμως τελευταία στιγμή δεν είχε γίνει η ολοκλήρωση της μεταγραφής του.

Διαβάστε την ανακοίνωση της ομάδας: «ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ Η ΟΠΟΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΕΠΙΤΥΧΩΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΣΕΖΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ!!!!
ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΠΟΔΑΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΡΣΟΣ !!!!!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΑΣ ΑΙΜΙΛΙΕ!!!!!!»

Επίσης  στους «ερυθρόλευκους» ήρθε ο 24χρονος άσος  Άγγελος Πετράκης με θητεία σε Θύελλα Κορυδαλλού, ΑΕ Νεάπολη και ΑΟ Πειραιά, Αστέρα Κερατσινίου, Δάφνη Δαφνόνα. Ο Ολυμπιακός Περαματος δείχνει να επενδύει σε νέα ταλέντα, που θα αποτελέσουν τον κορμό της ομάδας τα επόμενα χρόνια.

 

Continue Reading

stoplekto

Ψάχνει γκολκίπερ η Χαραυγή

Published

on

Στην αναζήτηση ενός γκολκίπερ ακόμα δίπλα στον ανερχόμενο 18 χρόνου Νταούλια βρίσκεται η Χαραυγή.

Στην προετοιμασία απουσιάζει ο αδειούχος Θ. Αβανιδης, ενώ φιλικό αγώνα θα δώσει την Τετάρτη με την ΑΕ Μοσχάτου στις 6.00μμ.

Στο σύλλογο βρίσκονται ακόμα σε σοκ, λόγω  τής απώλειας του Προέδρου Χ.Αγγελοπουλου και όταν συνέλθει,  ίσως προχωρήσει σε μία δύο ακόμη μεταγραφές.

Continue Reading

LIKE