Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ (22-23/2/20)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
5. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ Σάββατο 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
15. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Κυριακή 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Σάββατο 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
19. ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Σάββατο 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Σάββατο 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
22. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
23. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
26. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
30. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
43. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ Κυριακή 9:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 9:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
46. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
50. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Κυριακή 9:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 9:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
53. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 12:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Κυριακή 12:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
59. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ Κυριακή 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
63. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

Advertisement
Advertisement