Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ (27-28/11)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 0:00
ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15:15 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 11:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΑΣΙΝΗΣ Κ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 11:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ 15:15 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 9:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ 9:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΑΦΟΒΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 12:15 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 11:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.

Advertisement