Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ το σαββατοκύριακο (19-20/1)

Published

on

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 19-01-19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ 19-01-19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 19-01-19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
4 ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 19-01-19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 20-01-19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
7 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 20-01-19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 19-01-19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 19-01-19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
11 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 19-01-19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
12 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 19-01-19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
13 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 20-01-19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
14 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 20-01-19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 20-01-19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
16 ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 20-01-19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-01-19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 20-01-19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
19 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 20-01-19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
20 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 20-01-19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
21 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ 20-01-19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 20-01-19 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 20-01-19 15:00 ΚΟΚΙΝΑΚΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

stoplekto

Ο Αστέρας Βάρης 2-0 τα Καλύβια

Published

on

Tο ματς με τα Καλύβια ήταν ακόμα μία παράσταση από την ομάδα του Μιχάλη Κάτσικα που μπροστά στο κοινό της για  τελευταία φορά φέτος έπαιξε ωραίο, επιθετικό ποδόσφαιρο, έβαλε δύο γκολ και τελείωσε ιδανικά τις εντός έδρας υποχρεώσεις της. Ο γηπεδούχος μπήκε δυνατά, ευτύχησε να βάλει γκολ στο 7΄ με τον Παπανικολάου, αιφνιδιάζοντας και ανατρέποντας το αγωνιστικό πλάνο του Γιάννη Τζιβίλογλου. Η προσπάθεια για ευρύ σκορ δεν επετεύχθη καθώς οι φιλοξενούμενοι παρ έταξαν ανταγωνιστικό σύνολο. Το δεύτερο γκολ ήρθε στο 75΄ με τον Ζουρούδη ύστερα από εύστοχο χτύπημα πέναλτι, το οποίο έμελλε να είναι και το τελικό σκορ του αγώνα.

Διαιτητής του αγώνα Φωστέρης, με βοηθούς τους Τζαφόλια Δ. και Γκούβα.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ (Κάτσικας) Μαρινάκης, Δημητρόπουλος, Λεοντίου (54΄ λ.τ Βεϊόγλου), Σκουρλής, Μάγγος, Μίχος, Νιούμαν (59΄ Μασκλαβάνος), Ζουρούδης, Παπανικολάου (83΄ Γκέργκι), Ντούλιας

ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ (Τζιβίλογλου) Παππάς, Πασχάλι, Σιδέρης, Χριστόπουλος, Λάπας, Χοτζάι (65΄ Σύρος), Μαυροθαλασσίτης (74΄ Σερμπενιάδης), Ντούνης, Αναστόπουλος (83΄ Κοτσίου), Μπότης, Πάτσης (63΄ Χάιδος)

Γράφει ο Δημήτρης Παρίσης
dimitrisparisis@hotmail.com

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (20-21/4/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ αναλυτικά:

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Άνοιξη
Γιάννης Παθιακάκης
0 - 1
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Παλλαυρεωτικός
Άρης Βούλας
3 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Αστέρας Βάρης
ΠΑΟ Καλυβίων
2 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Παμπαιανικός
3 - 2
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Μαρκό
ΑΠΟ Νικολακάκης
6 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Κεραυνός Κερατέας
Γλυκά Νερά
3 - 3
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Θησέας Ν. Μάκρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
1 - 1
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Μάχη Μαραθώνα
Τριγλία Ραφήνας
 17:00:0017:00

Β' ΕΠΣΑΝΑ 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Σαρωνικός Αναβ.
ΑΟ Σταμάτας
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Κρυονέρι
Βουλιαγμένη
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αετός Πικερμίου
Εθνικός Ν. Μάκρης
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Άρτεμις
Ωρωπός
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Κορωπίου
Γέρακας
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αμφιάραος
Λαυρεωτική
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Αυλών
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Ατλαντίς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 17:00:0017:00

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Κουβαράς
Νικηφόρος
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αφιδναϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Διόνυσος
Ραμνούς
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Φοίβος Βάρης
Καπανδρίτι
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Πανσταυραϊκός
Μαύρος Αετός
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Δόξα Αγ. Άννας
Ολυμπιακός Λαυρίου
 17:00:0017:00
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Δόξα Άνοιξης
Νικητές Ανθούσας
 17:00:0017:00

Continue Reading

LIKE