Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ το σαββατοκύριακο

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
3 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
4 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
5 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
7 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
8 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
9 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
10 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
11 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
12 ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
13 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
14 ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
15 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
16 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
17 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
18 ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
19 ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
20 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
21 ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
22 ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
23 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
24 ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
25 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
26 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
27 ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
29 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
30 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
31 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
32 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
33 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
34 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
35 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
36 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
37 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
38 ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
39 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
40 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.
41 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
42 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
43 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
44 ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
45 ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
46 ΑΦΟΒΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
47 ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
48 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
49 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
50 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
51 ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
52 ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 11:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
53 ΑΡΙΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
54 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
55 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
56 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
57 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ 11:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
58 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
59 ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Ώρα Διαιτητές
60 ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
61 ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
62 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 9:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
63 ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
64 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
65 ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

stoplekto

«Μπαμ » με Άρη Πλάκα η Χαλκηδόνα

Published

on

Μεταγραφή που προκάλεσε αίσθηση και την ενισχύει αφάνταστα σημείωσε η Χαλκηδόνα . Απέκτησε τον 32χρονο μεσοαμυντικό Άρη Πλάκα.

Ο έμπειρος άσος ξεκίνησε από τους μικρούς του Ιωνικού και στη συνέχει αγωνίστηκε στην Χαλκηδόνα μέχρι το 2004. Μετά την συγχώνευση που έγινε τότε ο Άρης πήγε στον Ατρόμητο Αθηνών και στη συνέχεια επέστρεψε στον Ιωνικό .

Ακολούθησαν οι σπουδές στην Ιταλία όπου αγωνίστηκε στην Σάντα Τσετσίλια. Μόλις πήρε το πτυχίο του επέστρεψε στην Ελλάδα και αγωνίστηκε για 4 χρόνια στην Οδηγήτρια ( όπου αναδείχτηκε πρωταθλητής δυο φορές στην Α’ Πειραιά και για δυο χρόνια στον Ιωνικό ( πέρυσι άνοδο στη Β’ Εθνική) .Μετά από 14 χρόνια ο Άρης Πλάκας επιστρέφει στην αγαπημένη του Χαλκηδόνα…

Continue Reading

stoplekto

Μεταγραφικός «οργασμός» στον Απόλλωνα Άνω Λιοσίων

Published

on

Ο Απόλλων Άνω Λιοσίων ανακοινώνει την απόκτηση πέντε ποδοσφαιριστών, οι οποίοι αναμένεται να ενισχύσουν σημαντικά την προσπάθεια της ομάδας για διάκριση. Τους καλωσορίζουμε και τους ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία.

Άγγελος Σούτας (35 χρόνων, αμυντικός)
Κώστας Τσατσαρώνης (36 χρονών, αμυντικός)
Άλεξανδρος Πάσχος (19 χρόνων επιθετικός)
Γιάννης Βατούγιος (25 χρόνων, πορτιέρο)
Πέτρος Σερέπας (24 ετών, μέσος)

Την Δευτέρα 26/8 και ώρα 18.00 στο γήπεδο του Πανοράματος θα διεξαχθεί η πρώτη προπόνηση της ομάδας ενόψει της νέας σεζόν υπό τις οδηγίες του κόουτς Γιάννη Αναστασιάδη και του γυμναστή Στέλιου Βασιλείου.

Continue Reading

LIKE