Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
7. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Σάββατο 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ Κυριακή 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
19. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 12:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
24. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Σάββατο 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
29. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΟΨ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
43. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 9:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ Κυριακή 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 9:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
51. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Κυριακή 9:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 12:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ Κυριακή 9:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Κυριακή 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ Κυριακή 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.