Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
4. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
11. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
14. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
16. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
18. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
19. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
20. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
21. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Κυριακή 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Κυριακή 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ Κυριακή 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΟΨ Κυριακή 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
38. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.
39. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
42. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
43. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 12:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΑΣ Π.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Σάββατο 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Κυριακή 9:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 9:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
53. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 Κυριακή 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
54. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 11:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
59. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
60. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 9:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.