Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (14-15/12/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
4. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
14. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ Σάββατο 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
19. ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Σάββατο 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Σάββατο 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Κυριακή 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ Σάββατο 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
34. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Κυριακή 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Κυριακή 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
37. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ Σάββατο 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 11:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
46. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
48. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Κυριακή 9:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.
49. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 9:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
52. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 12:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Κυριακή 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π.
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 9:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Κυριακή 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
63. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ Κυριακή 13:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.