Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (14-15/11)

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
12. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
14. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
16. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι.
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/11/15 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.
23. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.
24. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.
27. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.
28. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/11/15 12:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
29. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/11/15 12:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
30. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/11/15 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β.
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.
34. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 11:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.
42. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/11/15 09:45 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
43. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/11/15 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
47. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/11/15 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/11/15 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
52. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
53. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
54. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/11/15 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
56. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/11/15 09:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/11/15 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
59. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/11/15 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΟΨ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/11/15 15:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
62. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/11/15 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/11/15 15:00 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
64. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/11/15 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.
65. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/11/15 15:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply