Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (15-16/2/20)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
4. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Σάββατο 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
13. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
18. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.
19. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
20. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ Κυριακή 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
27. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Κυριακή 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
28. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Κυριακή 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Σάββατο 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΟΨ Σάββατο 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
36. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Κυριακή 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
38. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Κυριακή 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 9:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
43. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 9:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 11:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
46. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Σάββατο 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 9:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Κυριακή 9:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 9:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 12:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
61. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
62. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ Κυριακή 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

Advertisement
Advertisement