Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
16. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
18. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Σάββατο 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
19. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ Σάββατο 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
21. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
22. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
23. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
24. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
25. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
26. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
27. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
28. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
29. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
30. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
31. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
32. ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
34. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Κυριακή 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
35. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
36. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
37. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ Σάββατο 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Σάββατο 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ Κυριακή 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
41. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
45. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Σάββατο 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
46. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Σάββατο 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
47. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΟΨ Κυριακή 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
48. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ Κυριακή 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
49. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
51. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σάββατο 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Σάββατο 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
53. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
54. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
55. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Κυριακή 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
59. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Σάββατο 16:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΗΣ Γ.
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 16:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
61. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
65. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 9:45 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
66. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
67. ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κυριακή 10:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
68. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν.
69. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
70. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
71. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Σάββατο 16:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
72. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Σάββατο 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
73. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΛΑΤΩΝ Κυριακή 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
74. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ Κυριακή 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
76. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.