Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σάββατο 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
8. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
10. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Κυριακή 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Σάββατο 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
18. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
19. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
20. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
21. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
24. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
25. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
27. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Σάββατο 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
31. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
32. ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
33. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
35. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
36. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
37. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΥΚΗ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ Σάββατο 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
40. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 9:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Κυριακή 11:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 9:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ.
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
49. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
51. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Κυριακή 9:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
54. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 Κυριακή 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
55. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 Σάββατο 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ Κυριακή 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.