Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (23-24/11/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 23/11/2019 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 24/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
13. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 24/11/2019 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
14. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 24/11/2019 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
16. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24/11/2019 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 23/11/2019 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
18. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 23/11/2019 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
19. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 23/11/2019 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
20. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 23/11/2019 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.
21. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/11/2019 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
23. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ 24/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
24. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 24/11/2019 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 23/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 23/11/2019 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 23/11/2019 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
28. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 24/11/2019 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) 24/11/2019 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β.
31. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
32. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΠΕΥΚΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 23/11/2019 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
34. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 23/11/2019 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
35. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
36. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 23/11/2019 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
37. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 24/11/2019 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
38. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
39. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.
40. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 24/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΠΟΨ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23/11/2019 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
43. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 23/11/2019 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
44. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 23/11/2019 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
45. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 23/11/2019 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
46. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΟΥΔΗ 23/11/2019 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
47. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 24/11/2019 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
49. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ 23/11/2019 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 23/11/2019 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ 24/11/2019 9:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
52. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) 24/11/2019 9:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2019 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 24/11/2019 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
55. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24/11/2019 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
56. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ 23/11/2019 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
58. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) 23/11/2019 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 23/11/2019 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 9:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
61. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/11/2019 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
62. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 24/11/2019 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 24/11/2019 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
64. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 24/11/2019 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
65. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23/11/2019 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
66. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 23/11/2019 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
67. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ 23/11/2019 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
68. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ 24/11/2019 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
69. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. 24/11/2019 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
70. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 24/11/2019 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
71. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) 24/11/2019 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
72. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 24/11/2019 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.