Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (25-26/1/20)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
2 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
3 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Κυριακή 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
5 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
6 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
7 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
8 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Σάββατο 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
10 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
11 ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
12 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
13 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ Σάββατο 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
14 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
15 ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
16 ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
18 ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.
19 ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
20 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
21 ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
22 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
24 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25 ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
26 ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Σάββατο 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
27 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
28 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
29 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ Σάββατο 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
31 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
32 ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33 ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
35 ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
36 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
37 ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ Σάββατο 15:00
38 ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 12:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
39 ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
42 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Σάββατο 15:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.
43 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
44 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
45 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.
46 ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
47 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
48 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.
50 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.
51 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 9:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
52 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 10:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
53 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κυριακή 12:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
54 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Κυριακή 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
55 ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
56 ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κυριακή 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57 ΑΦΟΒΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
58 ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ Κυριακή 9:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
59 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 9:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
60 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
61 ΑΡΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
62 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
63 ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
64 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.