Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (7-8/12/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 0:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
4. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κυριακή 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Κυριακή 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ Σάββατο 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
12. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Κυριακή 11:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ Κυριακή 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
16. ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΡΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
27. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ.
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
33. ΠΟΨ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Σάββατο 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Σάββατο 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
39. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Κυριακή 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Σάββατο 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 9:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κυριακή 9:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
45. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
47. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 12:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ Κυριακή 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
50. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Σάββατο 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ Σάββατο 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
53. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 9:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κυριακή 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Σάββατο 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ.
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Κυριακή 9:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
61. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
63. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ Κυριακή 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
64. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.