Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ (9-10/2)

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
3 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Σάββατο 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
4 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
5 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.
6 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
7 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ Κυριακή 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
8 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
9 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
10 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
11 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Σάββατο 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
12 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ Σάββατο 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
13 ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
14 ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ Κυριακή 12:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
15 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ Κυριακή 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
17 ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
18 ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ Κυριακή 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
19 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
20 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Σάββατο 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
21 ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
22 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
23 ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
24 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
25 ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Κυριακή 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
26 ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
27 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ Σάββατο 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
28 ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
29 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Κυριακή 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
30 ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
31 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ Κυριακή 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
32 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ Κυριακή 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
33 ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
34 ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
35 ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ Σάββατο 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
36 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Σάββατο 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
37 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Σάββατο 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
38 ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 Σάββατο 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
39 ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
40 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ Σάββατο 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
41 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ Σάββατο 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
42 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Κυριακή 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
43 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
44 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.
45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ Κυριακή 9:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
46 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
47 ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
48 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κυριακή 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
49 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
50 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
51 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ Κυριακή 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
52 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
53 ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ Κυριακή 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
54 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Σάββατο 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
55 ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 9:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
56 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ Κυριακή 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
57 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ Κυριακή 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
58 ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ Κυριακή 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
59 ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
60 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ Σάββατο 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
61 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Σάββατο 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
62 ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ Κυριακή 9:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
63 ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ Κυριακή 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
64 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ Κυριακή 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
65 ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Κυριακή 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

A' Ε.Π.Σ.Α.

ΑΕ Κηφισιά-Αγία Παρασκευή 3-1

Published

on

Με τον πλέον ιδανικό τρόπο πραγματοποιήθηκε η φιέστα της Κηφισιάς που νίκησε με 3-1 την Αγία Παρασκευή.

Στο 6′ ο Γεωργόπουλος με κεφαλιά έκανε το 1-0, με τον Μεϊμαρογλου με πλασέ στο 30′ να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδα του.

Στο 35′ με πέναλτι ο Τζίτζης έκανε το 2-1, με τον Έσλερ στο 42′ να σημειώνει το 3-1.

Στο 49′ αποβλήθηκε ο Δρόσης, με τον Τζίτζη στο 86′ να παίρνει επίσης την άγουσα για τα αποδυτήρια.

Καλή η διαιητσιά των Καπίρη, Ανδρέου και Γαλάνη.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: Κόρμπας, Αποστόλου, Έσλερ, Γεωργόπουλος, Μείμάρογλου (59’ Στριμμένος), Τζέλι, Ρέντζης (77’ Παλιαρούτας), Πρίτσας (75 Τόσκα), Παπαδόπουλος, Γκούμας, Βουγιουκλίδης 65 Οκσίσογλου).

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Παπαγεωργίου, Τζίτζης, Μπέκος, Παναγόπουλος, Δρόσης, Δημογιάννης (59’ Φουκούλης), Λαζόπουλος (77’ Ζαφείρης), Χατζίου, Κοβάνης (82’ Καρούντζος), Μπιτσικάρης, Κραψίτης (65’ Ψαραδέλης).

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

Διάνα Ηλιούπολης-ΑΕ Χαλανδρίου 1-0

Published

on

Με γκολ του Καλλέργη στο 2′ των καθυστερήσεων η Διάνα Ηλιούπολης νίκησε με 1-0 την ΑΕ Χαλανδρίου. 

Διαιτητές: Κ. Μπαϊρακτάρης, Καφριτσας, Ζήρδας.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Αράχωβας, Ζιώβας, Χύσα (46’ Γιαννουλάκης), Τζιβελέκης (75’ Μπακογιάννης), Ντζαβίδας, Καλουδιώτης,  Καλλέργης, Μπουραζάς, Κετσετζόγλου, Α. Μπαλαφούτης (46’ Αναστασίου), Βλάχος (68’ Χ. Μπαλαφούτης).

ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Μολφέσης, Καρώνης, Στυλιανόπουλος, Δημόπουλος, Θανόπουλος, Δαρδαμάνης, Λούκας, Κανέλλος (55’ Πατσιαβούρας), Μουρούτης, Κατσιούλης, Βενάρδος (67’ Θύμιος).  

Continue Reading

LIKE