Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΔΑ (16/11/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΒΥΖΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
2. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
3. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Κυριακή 17/11/19 15:30 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
10. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )
14. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)