Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (20-21/4/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
2. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Κυριακή 17:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Κυριακή 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
5. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ Κυριακή 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
6. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Κυριακή 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Κυριακή 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
8. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ Σάββατο 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Σάββατο 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
13. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Σάββατο 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
15. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
16. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Κυριακή 14:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
17. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ Κυριακή 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Κυριακή 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
19. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 14:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Κυριακή 17:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
21. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Σάββατο 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
22. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ Κυριακή 12:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
23. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Κυριακή 12:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ Κυριακή 12:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ Κυριακή 14:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
26. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ Κυριακή 14:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ Κυριακή 14:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
28. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Σάββατο 17:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
29. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ Κυριακή 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
30. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 14:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
31. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Κυριακή 14:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
32. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ Κυριακή 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Κυριακή 17:30 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

5ος Όμιλος

Αποτελέσματα Γ’ Εθνικής (1η αγωνιστική)

Published

on

Αποτελέσματα - Γ' Εθνική

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Άγιος Ιερόθεος
Ανω Μερά
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού
1 - 0
2019-09-22 13:30:0022/09/2019ΑΕ Μοσχάτου
Πανθηραϊκός
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ακράτητος
Κηφισιά
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Εθνικός Πειραιά
Φωστήρας
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηλυσιακός
Καλλιθέα
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΠΟ Κερατσίνι
Άγιοι Ανάργυροι
1 - 1

Γ' ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-22 15:30:0022/09/2019Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης
2 - 1

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (1η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ήφαιστος Περιστ.
Χολαργός
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναϊκός
ΑΟ Περιστερίου
1 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πετράλωνα
Ηράκλειο
1 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαραυγιακός
Θρίαμβος Χαϊδ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Άρης Πετρ.
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αγία Παρασκευή
Ιάσων
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Μελίσσια
ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Νέα Ιωνία
Κένταυρος Βριλ.
1 - 1

Α’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πανερυθραϊκός
Φωστήρας Ηλ.
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Χαϊδάρι
Ηλιούπολη
 16:30:00Αναβλήθηκε
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κηπούπολη
Λυκόβρυση
0 - 0
2019-09-22 12:00:0022/09/2019Σούρμενα
ΠΑΟ Ρουφ
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιαξ Ταύρου
Καματερό
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παπάγος
Θύελλα Αγ. Δημ.
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Τράχωνες
Παλαιό Φάληρο
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Διάνα Ηλ.
Απόλλων Χαλ.
1 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΟΝ Αργυρούπολης
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Χολαργού
2 - 2
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Φοίνικας Περιστ.
Δόξα Βύρωνος
1 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αλσούπολη
Άρης Καλαμακίου
2 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Βύρων
ΑΕ Περιστερίου
4 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αίμος Πετρ.
Λαύρα Αργ.
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
Λύκοι Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χαλάνδρι
Ιεράπολη
5 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αθηναΐδα
Νέα Σμύρνη
2 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Κοψαχείλα
Ατρόμητος Μετ.
5 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Ιλίου
Γκυζιακός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αστέρας Ζωγρ.
Ελευθερούπολη
3 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Πεύκη
Ορφέας Αιγ.
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Κολωνός
Μικρασιατικός Καισ.
1 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΟ Ταταύλων
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
0 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Παράδεισος
Πλάτων
2 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΠΟ Ψυχικού
Βριλήσσια
0 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Γαλάτσι
Δάφνη Παλ. Φαλ.
2 - 3
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Τερψιθέα
Χαλκηδονικός
1 - 0
2019-09-21 16:30:0021/09/2019ΑΟ Γλυφάδας
Ανθούπολη
0 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αγία Ελεούσα
ΑΣ Δούρειος
1 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Αστέρας Εξαρχείων
Νεοπεντελικός
1 - 3
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άγιος Δημήτριος
Κηφισιά 2010
2 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ηρακλής Περιστ.
Άγιος Θωμάς
1 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Θρίαμβος Αθηνών
Θύελλα Περιστ.
3 - 1
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Αναγέννηση Πετρ.
Δάσος Χαϊδ.
3 - 0
2019-09-22 10:30:0022/09/2019Τριφυλλιακός
Μαρούσι
2 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Γαλαξίας
Πατήσια
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ερμής Ηρακλείου
Πράσινα Πουλιά
2 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Δάφνη Αθηνών
Λέοντες
5 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Άμιλλα Περιστ.
Διαγόρας Αιγ.
4 - 0
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Χρυσούπολη
Πανιώνιος Καισ.
0 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Νίκη Αλίμου
Αμπελόκηποι
0 - 4
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Ατρόμητος Χαλ.
Βοτανικός
4 - 0
2019-09-22 10:00:0022/09/2019Πέρα Κλουμπ
Παγκράτι
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΟ Κωφών
Φοίνικας Καλλ.
1 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΓΣ Καισαριανής
Άτλας Κυψέλης
1 - 2
2019-09-22 13:00:0022/09/2019Κρόνος Αθηνών
Προμηθέας
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Ιπποκράτης
0 - 2
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Πανθησειακός
Φωστήρας Καισ.
1 - 4

Γ’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-09-21 16:30:0021/09/2019Άφοβος
Καλαμάκι
1 - 5
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αστέρας Χαϊδ.
Ίωνες Π. Φαλήρου
4 - 2
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Αρίων
Θεμιστοκλής
1 - 4
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κορωνίδα
Αίας Αθηνών
4 - 0
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Κεραυνός Πετρ.
Αττικός
3 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019ΑΕ Ιλίου
Κεραμεικός
4 - 1
2019-09-22 11:00:0022/09/2019Ποσειδών Γλυφ.
Λαρισαϊκός
2 - 1
2019-09-22 16:30:0022/09/2019Ζέφυρος Αιγ.
Υμηττός
1 - 2

Continue Reading

LIKE