Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Αθηνών (11-12/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 11-05-19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 11-05-19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11-05-19 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
4 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 11-05-19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
5 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 11-05-19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
6 ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11-05-19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
7 ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 11-05-19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
8 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 12-05-19 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9 ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11-05-19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
10 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11-05-19 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
11 ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ 12-05-19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
12 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 12-05-19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
13 ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 12-05-19 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
14 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 12-05-19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
15 ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ 12-05-19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 12-05-19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17 ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11-05-19 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
18 ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11-05-19 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
19 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ 11-05-19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
20 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 11-05-19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
21 ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 11-05-19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
22 ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11-05-19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
23 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 11-05-19 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
24 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12-05-19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25 ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 11-05-19 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
26 ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ 12-05-19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
27 ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 12-05-19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
28 ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 12-05-19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
29 ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 12-05-19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.
30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ 12-05-19 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
31 ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 12-05-19 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
32 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 12-05-19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 11-05-19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.
34 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 11-05-19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
35 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 11-05-19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
36 ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 11-05-19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
37 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 11-05-19 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
38 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11-05-19 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
39 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 12-05-19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
40 ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 12-05-19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 11-05-19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Ομιλος play-off (3ου -4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
42 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12-05-19 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
43 ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ 12-05-19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
44 ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 11-05-19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.