Ε.Π.Σ.Α

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
11. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
15. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/11/15 11:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π.
22. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.
23. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
24. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
26. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
27. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
28. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/11/15 11:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
29. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
35. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΦΙΤΣΑΣ Β.
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
42. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
44. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
46. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
47. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.
50. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν.
51. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 29/11/15 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.
52. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
53. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/11/15 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
54. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/11/15 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
55. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/11/15 15:00 ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/11/15 15:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α.
61. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/11/15 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
62. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΟΨ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/11/15 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
63. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/11/15 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/11/15 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Ακύρωση απάντησης

Exit mobile version