Connect with us

stoplekto

Ο Άρης Τσαγδής επανήλθε στον πάγκο του ΑΣ Δραπετσώνας

Published

on

Ο Άρης Τσαγδής είναι ο αντικαταστάτης του Ανδρέα Μπαρμπολούτσι στην τεχνική ηγεσία του ΑΣ Δραπετσώνας .

Ο ικανός προπονητής που ήταν τελευταία στον Παμπαιανικό , είχε εργαστεί και πέρυσι στην ομάδα και γνωρίζει πρόσωπα και καταστάσεις στον σύλλογο.  Γι’ αυτό άλλωστε και προτιμήθηκε.

Ήδη έπιασε δουλειά και θα καθίσει στον πάγκο στον Σαββατιάτικο εντός έδρας αγώνα με τον Αετό Κορυδαλλού.

stoplekto

Η κλήρωση της γ’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  γ’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Γ’ ΦΑΣΗ

1. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ) – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ)
3. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ)
4. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ)
5. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)
6. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟΑΔ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.)
8. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ) – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
9. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
10. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ)
11. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ)
12. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ)

*Στη δφάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ –ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ και ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ.

*Οι αγώνες είναι μονοί και προγραμματισμένοι ναδιεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 28-29.9.2019 καθώς και την Τετάρτη 2/10 ή την Τετάρτη 9/10

Continue Reading

stoplekto

Την Κυριακή(22/9) τρεις αναμετρήσεις για το Κύπελλο ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/09/19 16:00
2. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00

Continue Reading

LIKE