Connect with us

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Ο Ντούλιας το… βιολί του, ο Αστέρας την πρόκριση

Published

on

Ασταμάτητος ο Αστέρας Βάρης και στο Κύπελλο που επικράτησε με 0-1 του Άρη στη Βούλα.

Το μοναδικό γκολ που έκρινε την αναμέτρηση σημείωσε στο 73’ ο Ντούλιας με πλασέ. Απώλεσαν πέναλτι οι Ντούλιας στο 14’ άουτ, Μάναλης στο 88’ απόκρουσε ο Προβίδας και Κριλής στο 65’ απόκρουσε ο Μαρινάκης.

Διαιτητές ήταν οι Βλάχος Ανδρ., Κουλοχέρης ,. Τζαφόλιας Β

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ: Προβίδας, Γοργάκης (46’ Γκιούρα), Γιαννόπουλος, Βατίστας, Γεωργάκας, Λιόσης (79’ Βασίλη), Χρήστου, Λόπες (66’ Χατζής), Κούστας, Ρομάνο, Κριλής.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ: Μαρινάκης, Χαλκιάς (86’ Μάναλης), Λεοντίου, Μαγγίνας, Σκουρλής, Μάγγος, Δημητρόπουλος, Κοφσανίδης, Μπίτιλης (57’ Καλιαμπάκας), Νιούμαν (67’ Παπάζογλου), Ντούλιας (78’ Μίχος).

stoplekto

ΕΠΣΑΝΑ – Οι αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Published

on

Ποινές - Ποινές αξιωματούχων

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 15/10/2019 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

Ποινές ποδοσφαιριστών ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ Κ. 1226019 ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 1 10 10 ΠΑΡ. 1 Α ΙΙΙ
ΣΕΛΙΣΤΑΣ Ε. 259205 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΗΟΧΗΑ Ν. 1434619 ΚΡΥΟΝΕΡΙ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1292085 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΣ Π. 1375893 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 4 40 10 ΠΑΡ.1Δ

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΚΟΥΤΑΛΑΣ Β. 1449985 ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 2 (1+1) 20 10 ΠΑΡ. 1 Α ΙΙΙ
ΒΛΑΧΟΣ Ι. 1332930 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Διάφορες προτάσεις-εισηγήσεις Κ-18:

  1. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 12-10-2019, ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΜΦΙΑΡΑΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΗΛΘΕ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΤΡΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟΙ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 100€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-18 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.

 

Διάφορες προτάσεις-εισηγήσεις Κ-16:

  1. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 13-10-2019, ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΗΛΘΕ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ, ΕΙΔΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΣΤΙΣ 9-10-2019 ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΜΗ ΕΓΚΑΙΡΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΔΕΛΤΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝΤΗΣ. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 50€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-16 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.

 

Διάφορες προτάσεις-εισηγήσεις Κ-14:

  1. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 12-10-2019, ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΤΗΛΘΕ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ, ΕΙΔΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΣΤΙΣ 11-10-2019 ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΜΗ ΕΓΚΑΙΡΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΔΕΛΤΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝΤΗΣ. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 50€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-14 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.
  2. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 12-10-2019, ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΗΛΘΕ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ, ΕΙΔΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΣΤΙΣ 10-10-2019 ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΜΗ ΕΓΚΑΙΡΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΔΕΛΤΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝΤΗΣ. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 50€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-14 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.
  3. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΟΙΞΗ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ ΔΕΛΤΙΑ. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΑΝΟΙΞΗ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 100€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-14 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.
  4. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ-ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΘΕΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ Α) ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ (ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ) Β) ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 100€ ΕΠΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Κ-14 ΚΑΙ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ.

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ (19-20/10/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
1 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών 19/10/19 16:00
2 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου 19/10/19 16:00
3 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καλυβίων 19/10/19 16:00
4 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 20/10/19 0:00
5 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 20/10/19 16:00
6 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας 20/10/19 16:00
7 ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου 20/10/19 16:00
8 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αναβύσσου 20/10/19 16:00
Β Κατηγόρια
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
9 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλαιάς Φώκαιας 19/10/19 16:00
10 ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καλάμου 19/10/19 16:00
11 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 19/10/19 16:00
12 ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας 19/10/19 16:00
13 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 19/10/19 16:00
14 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης 20/10/19 16:00
15 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας 20/10/19 16:00
16 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας 20/10/19 16:00
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
17 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας 19/10/19 16:00
18 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βάρης 20/10/19 16:00
19 ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αυλώνα 20/10/19 16:00
20 ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας 20/10/19 16:00
21 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 20/10/19 16:00
22 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου 20/10/19 16:00
23 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου 20/10/19 16:00

Continue Reading

LIKE