Connect with us

stoplekto

Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Δυτικής Αττικής συγχαίρει τον Κλ. Τζαφέρη

Published

on

Από το Σύνδεσμο Διαιτητών Ποδοσφαίρου Δυτικής Αττικής λάβαμε την παρακάτω επιστολή:

“Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ποδοσφαίρου Δυτικής Αττικής εκφράζει τα συγχαρητήριά του στον νεοεκλεγέντα Πρόεδρο της ΕΠΣΔΑ Κλέαρχο Τζαφέρη και στο υπόλοιπο  Διοικητικό Συμβούλιο και εύχεται καλή επιτυχία στο έργο  τους και να έχουμε καλή συνεργασία.

Ο Πρόεδρος

Βαγγέλης Δημόπουλος”.

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΑΝΑ (23-24/2)

Published

on

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
3 ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας 23-02-19 15:00
4 ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης 23-02-19 15:00
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας 24-02-19 15:00
6 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας 24-02-19 15:00
7 ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας 24-02-19 15:00
8 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα 24-02-19 15:00
9 ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 24-02-19 15:00
10 ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κάτω Αχαρνών 24-02-19 15:00
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
11 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων 23-02-19 15:00
12 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας 23-02-19 15:00
13 ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 23-02-19 15:00
14 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 23-02-19 15:00
15 ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας 23-02-19 15:00
16 ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα 24-02-19 15:00
17 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 24-02-19 15:00
18 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου 24-02-19 15:00
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
19 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά 23-02-19 15:00
20 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου 23-02-19 15:00
21 Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας 24-02-19 15:00
22 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 24-02-19 15:00
23 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού 24-02-19 15:00
24 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου 24-02-19 15:00
25 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών 24-02-19 15:00

Continue Reading

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Τρίτη 19/2

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
19:00  COSMOTESPORT 7 ΠΑΟΚ-Τότεναμ Youth League
22:00 COSMOTESPORT 2 Λίβερπουλ-Μπάγερν Champions League
22:00 COSMOTESPORT 1 Λιόν-Μπαρτσελόνα Champions League

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

LIKE