Connect with us

Υποδομές

Παίκτες από την εφηβική ομάδα στο ανδρικό της Ηλιούπολης

Published

on

Το δελτίο τύπου της Ηλιούπολης:
Στις προπονήσεις της πρώτης ομάδας παίκτες από την Ακαδημία
Στις προπονήσεις της πρώτης ομάδας θα ενταχθούν από τη Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου και για διάστημα μιας εβδομάδας, οι ποδοσφαιριστές του εφηβικού τμήματος, Νικόλαος Βεόπουλος (αμυντικός) και Κωνσταντίνος Στεφανής (μέσος).

Η σταδιακή ένταξη των ποδοσφαιριστών του εφηβικού τμήματος στις προπονήσεις της πρώτης ομάδας, γίνεται στο πλαίσιο της απόκτησης από αυτούς εμπειριών, προκειμένου στο άμεσο μέλλον να στελεχωθεί η πρώτη ομάδα με παίκτες που θα προέρχονται από την Ακαδημία του συλλόγου μας.

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ – Κλήρωση υποδομών

Published

on

                                     ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

                                                             ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Οι παρακάτω αγώνες  (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ) θα διεξαχθούν το Σάββατο 30/03/2019

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
1 ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΜΑΡΚΟ
2 ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 

 

 

                                                 ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ16 ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ

                              Β΄ ΦΑΣΗ

Από την Β΄φάση εξαιρούνται 13 ομάδες από τις 19 ομάδες έτσι ώστε στην επόμενη φάση να μείνουν 16 ομάδες.

Επομένως θα προκύψουν 3 ζευγάρια που θα αγωνιστούν σε μονούς αγώνες (παράταση και πέναλτι ) σε ουδέτερο γήπεδο.

Οι παρακάτω αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 31/03/2019 .

 

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
1 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
2 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
3 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

Εξαιρούμενες ομάδες

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

 

                                                        Γ΄ ΦΑΣΗ

Οι 16 ομάδες που προέκυψαν από την Β΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

                   Δ΄ ΦΑΣΗ

Οι 8 ομάδες που προέκυψαν από την Γ΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

 

       ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Οι  4 ομάδες που προέκυψαν από την Δ΄Φάση θα κληρωθούν σε διπλούς αγώνες.

Στην φάση αυτή μετράνε τα εκτός έδρας γκολ.

                                         ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Ο τελικός θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.

 

                                            ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ14 ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ

                                                                Β΄ ΦΑΣΗ

Από την Β΄φάση εξαιρούνται 12 ομάδες από τις 20 ομάδες έτσι ώστε στην επόμενη φάση να μείνουν 16 ομάδες.

Επομένως θα προκύψουν 4 ζευγάρια που θα αγωνιστούν σε μονούς αγώνες (παράταση και πέναλτι ) σε ουδέτερο γήπεδο.

Οι παρακάτω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 30/03/2019 .

 

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ
1 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
2 ΚΑΛΥΒΙΑ ΚΥΑΝΟΥΣ Α. ΒΑΡΗΣ
3 ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
4 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ΚΡΥΟΝΕΡΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

Εξαιρούμενες ομάδες

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΑΝΟΙΞΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

 

                                                                            Γ΄ ΦΑΣΗ

Οι 16 ομάδες που προέκυψαν από την Β΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

                                                                              Δ΄ ΦΑΣΗ

Οι 8 ομάδες που προέκυψαν από την Γ΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

 

                                                                         ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

Οι  4 ομάδες που προέκυψαν από την Δ΄Φάση θα κληρωθούν σε διπλούς αγώνες.

Στην φάση αυτή μετράνε τα εκτός έδρας γκολ.

 

                                                                           ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

 

Ο τελικός θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Π.

Κλήση Μικτής Παίδων Ε.Π.Σ. Πειραιά για προπόνηση

Published

on

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Πάντο, κ.Πατινιώτη και κ. Ρούσσαλη καλούνται την Δευτέρα 25-3-2019 και ώρα 16:45 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Γηπ.Ρέντη «ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ» για προπόνηση:

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    2. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
    3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
    4. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    5. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
    6. ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    8. ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
    9. KAKAMΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
    10. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ
    11. ΚΟΚΟΒΕΛΑΪ ΕΡΜΑΛ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ.
    12. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
    13. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
    14. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.
    15. ΜΑΛΑΔΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
    16. ΜΕΛΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    17. ΜΟΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    18. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    19. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
    20. ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    21. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ
    22. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    23. ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
    24. ΤΡΟΪΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
    25. ΧΑΜΑΝΤ ΑΜΡΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
    26. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:
1) Όλοι οι παραπάνω αθλητές να έχουν μαζί τους στην προπόνηση και τα δελτία τους.
2) Παρακαλούνται οι αθλητές που συμμετείχαν στην αποστολή της μικτής Κ16 του αγώνα με την Αθήνα, να προσέλθουν την ώρα της προπόνησης που αναφέρεται παραπάνω, να παραλάβουν το δικαιολογητικό για τις απουσίες και να παραδώσουν τον ιματισμό.

Continue Reading

LIKE

error: Content is protected !!