Connect with us

stoplekto

Παρελθόν από την ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού ο Στ. Αναστασιάδης

Published

on

Δεν θα συνεχίσει και τη νέα αγωνιστική περίοδο να ηγείται της τεχνικής ηγεσίας της ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού ο Σταμάτης Αναστασιάδης. Ο ικανότατος προπονητής μετά από δυο χρόνια πολύτιμης προσφοράς του στο σύλλογο πήρε την απόφαση να αποχωρήσει από την ομάδα, λόγω διαφοράς φιλοσοφίας.

Αναλυτικά οι δηλώσεις που ανήρτησε ο ταλαντούχος τεχνικός στην επίσημη σελίδα του σωματείου στο Facebook:

“Μετά από 2 χρόνια παρουσίας μου και σοβαρής σκληρής δουλειάς στην ομάδα της Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ και μετα από συνάντηση που είχα με την διοίκηση της ομάδας αποφάσισα να αποχωρήσω πλέον από την ομάδα καθώς δεν υπάρχει ταύτιση στόχων και απόψεων. Ηταν 2 χρόνια πολύ δημιουργικά που χτίσαμε μια ομάδα από το μηδέν με πολύ κόπο και προγραμμα και την φτάσαμε σε ένα επίπεδο αγωνιστικό και οργανωτικό πολύ υψηλό και αξιόλογο σε όλα τα κομμάτια ώστε η ομάδα να εμπνέει τον σεβασμό σε όλο τον φίλαθλο κόσμο.Δουλεψαμε σκληρά ποιοτικά κ εγώ κ οι συνεργάτες μου με ήθος ,σεβασμό προς όλους και αγάπη για το ποδόσφαιρο και τα καταφέραμε η ομάδα να ανέβει επίπεδο.Θελω να ευχαριστήσω όσους συνεργάστηκα αυτά τα 2 χρόνια από την διοίκηση της ομάδας.Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συνεργάτες μου… θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ποδοσφαιριστές που συνεργαστηκαμε αυτά τα 2 χρόνια και δημιουργήσαμε μαζί κάτι νέο κάτι διαφορετικό που το ευχαριστιομασταν πάνω από όλα εμείς οι ίδιοι με πολύ κόπο με πολύ σκληρή δουλειά και υπομονή.Να ξέρετε ότι προσπάθησα σε όλους να δώσω κάτι παραπάνω ότι καλύτερο σαν εφόδιο για το μέλλον.Ευχομαι καλή πορεία στην ομάδα να πετύχει τους στόχους της.. φεύγω σαν φίλος.Με σεβασμό Σταμάτης Αναστασιάδης”.

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΔΑ (16/11/19)

Published

on

Διαιτητές ΕΠΣΠ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΒΥΖΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
2. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
3. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Κυριακή 17/11/19 15:30 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
10. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )
14. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ (16-17/11)

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/11/19 15:00
3. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/11/19 15:00
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
7. ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
18. ΒΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/11/19 15:00
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
22. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:00
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/11/19 15:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 15:00
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
35. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΟΨ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/11/19 11:00
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/11/19 11:00
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/11/19 15:00
39. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/11/19 15:00
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 09:00
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 10:00
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/11/19 10:30
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/11/19 11:00
47. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/11/19 15:00
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/11/19 15:00
50. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/11/19 15:00
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 09:00
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 09:30
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/11/19 12:00
54. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/11/19 12:30
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:00
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:00
58. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:00
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/11/19 09:30
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/11/19 11:00
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/11/19 11:00
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/11/19 11:00
64. ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 11:00

Continue Reading

LIKE