Connect with us

stoplekto

Περνάει από ΔΣ η επιστολή του Πανελευσινιακού

Published

on

Σήμερα(18/4) αναμένεται να περάσει από το ΔΣ της ΕΠΣΔΑ η επιστολή που έστειλε ο Πανελευσινιακός, μετά τη μη διεξαγωγή του αγώνα της τελευταίας αγωνιστικής με τον Θρασύβουλο. Πιο συγκεκριμένα στην επιστολή οι Ελευσίνιοι ζητάνε από τη διοίκηση της ΕΠΣΔΑ να μην επικυρώσει την τελική βαθμολογία της Α’ Κατηγορίας και να δεχτεί η Ένωση στο ΔΣ τον Πανελευσινιακό. Δεν αποκλείεται να κληθεί και το σωματείο του Θρασύβουλου, ώστε να δοθούν εξηγήσεις για  την απόφασή του να μην κατέβει στον αγώνα της Κυριακής…

stoplekto

Προπόνηση η Μικτή Κ14 της ΕΠΣΔΑ στις 23/9

Published

on

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14 ΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23-9-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.30΄ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΤΗΣ Κ-14 ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ..Α ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ Φ/Ο ΤΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΟΥΣ, Φ/Ο ΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΑΝ. – ΝΤΟΥΚΑΣ ΒΙΚ. – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝ. – ΛΙΟΣΗΣ Γ. (ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ), ΚΑΛΛΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤ. – ΠΑΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΚΩΝ. (ΔΟΞΑ ΠΑΝ/ΚΟΥ), ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. – ΤΣΕΒΑΣ ΚΩΝ. – ΣΕΜΠΡΟΣ ΑΝ. – ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Ι. – ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Π. – ΚΑΓΙΑΣ ΑΛ. (ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΣΑΪΝΗΣ ΓΕΡ. (ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΚΑΝΑΚΗΣ Γ. – ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ Ι. – ΑΡΤΙΝΙΣ ΟΥΡΑΪ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Ι. – ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΚΑΜΗΛΙΑΡΗΣ ΣΤ. (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ), ΜΠΑΣΑ Θ. (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ), ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ. – ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ), ΓΚΟΓΚΟΣ Ι. (ΛΕΩΝ). ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. (ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ). .ΣΗΜΕΙΩΣΗ : ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ, Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.-

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές στους επαναληπτικούς του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ(21-22/9 & 25/9)

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
5. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.

Continue Reading

LIKE