Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Προσκλήσεις ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-12

Α’ Γκρουπ

Την ΤΡΙΤΗ 25/02/2019 και ώρα 14:30, καλούνται για φιλικό αγώνα με την αντίστοιχη ομάδα του Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, στο γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΤΑΣΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΜΕΝΟΥΝΟΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΤΣΙΟΚΑΣ (ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ), ΦΛΩΡΟΣ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ),

ΣΟΥΖΙΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ), ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ), ΜΠΟΥΤΣΗΣ (ΖΕΦΥΡΟΣ),

ΣΑΡΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΚΛΗΜΑΘΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΓΟΣ), ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ),

ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΜΑΥΡΙΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ).

Β’ Γκρουπ

Την ΤΡΙΤΗ 25/02/2019 και ώρα 15:30, καλούνται για φιλικό αγώνα με την αντίστοιχη ομάδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, στο γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΒΡΑΚΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ), ΣΕΨΑΣ (Α.Ε.Κ.),

ΚΑΦΗΡΑΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ), ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ),

ΡΑΠΤΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ), ΨΥΧΟΓΙΟΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ), ΦΥΝΤΑΝΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ).

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14

Την ΤΡΙΤΗ 25.2.2020 και ώρα 15:00 καλούνται για προπόνηση στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ, ΚΟΛΛΙΑΣ (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ), ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΜΠΕΒΑΡΔΟΣ, ΚΟΡΡΕΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΕΚ), ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΜΠΑΤΟΣ (ΙΑΣΩΝ),  ΜΑΡΚΟΥ (Α.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΛΙΟΠΥΡΗΣ (ΤΡΑΧΩΝΕΣ), ΝΤΟΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΚΑΜΠΙΩΝΗΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ (ΡΟΥΦ), ΖΚΕΡΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΓΑΛΑΝΟΣ, ΑΡΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ (ΖΕΦΥΡΟΣ),  ΑΡΕΤΑΚΗΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΜΠΑΖΕ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ), ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ, ΒΟΤΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.), ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΛΙΑΠΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ).

Advertisement
Advertisement