Connect with us

stoplekto

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣ Αθηνών (23-24/11/19)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 24/11/19 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 24/11/19 15:00
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/11/19 15:00
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/11/19 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/11/19 15:00
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 24/11/19 15:00
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/11/19 15:00
16. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/11/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/11/19 15:00
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00
22. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 24/11/19 15:00
23. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 24/11/19 15:00
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 24/11/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΠΕΥΚΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/11/19 15:00
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/11/19 15:00
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/11/19 11:00
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/11/19 15:00
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/11/19 15:00
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/11/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΠΟΨ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
36. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/11/19 15:00
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/11/19 15:00
39. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/11/19 15:00
44. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/11/19 09:00
45. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/11/19 09:30
46. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 24/11/19 12:00
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/11/19 15:00
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/11/19 15:00
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 23/11/19 15:00
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/11/19 09:00
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/11/19 11:00
54. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00
55. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/11/19 12:00
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 24/11/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/11/19 15:00
59. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/11/19 15:00
60. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/11/19 11:00
62. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 24/11/19 11:00
63. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/11/19 11:00
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/11/19 15:00