Connect with us

Πρόγραμμα – Αποτελέσματα

Α’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Ήφαιστος Περιστ.
ΓΣ Αργυρούπολης
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αθηναϊκός
Μελίσσια
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Νέα Ιωνία
Ιάσων
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χαραυγιακός
ΑΟ Περιστερίου
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ολυμπιακός Λιοσίων
Ηράκλειο
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αγία Παρασκευή
Πετράλωνα
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Άρης Πετρ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Κένταυρος Βριλ.
Χολαργός
 15:00:0015:00

Α’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Σούρμενα
Παλαιό Φάληρο
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πανερυθραϊκός
Ηλιούπολη
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Καματερό
Θύελλα Αγ. Δημ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Παπάγος
Λυκόβρυση
 11:00:0011:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Άγιαξ Ταύρου
Απόλλων Χαλ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Τράχωνες
Κηπούπολη
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Διάνα Ηλ.
Χαϊδάρι
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΠΑΟ Ρουφ
Φωστήρας Ηλ.
 15:00:0015:00

Β’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αλσούπολη
Άρης Χολαργού
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φοίνικας Περιστ.
Λαύρα Αργ.
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
ΑΟ Βύρων
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Εθνικός Αστέρας
Αίμος Πετρ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χαλάνδρι
ΑΟΝ Αργυρούπολης
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΑΕ Μεταμόρφωσης
ΑΕ Περιστερίου
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ιεράπολη
Λύκοι Χαϊδ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Άρης Καλαμακίου
Δόξα Βύρωνος
 15:00:0015:00

Β’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πεύκη
Ατρόμητος Μετ.
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αθηναΐδα
Πλάτων
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Κοψαχείλα
Αστέρας Ζωγρ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Νέα Σμύρνη
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
 11:00:0011:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Κολωνός
Γκυζιακός
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΑΟ Ταταύλων
Ελευθερούπολη
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Παράδεισος
ΑΟ Ιλίου
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ορφέας Αιγ.
Μικρασιατικός Καισ.
 15:00:0015:00

Β’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΠΟ Ψυχικού
ΑΣ Δούρειος
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Γαλάτσι
Κηφισιά 2010
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Τερψιθέα
Άγιος Δημήτριος
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019ΑΟ Γλυφάδας
Αγία Ελεούσα
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Νεοπεντελικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Άγιος Θωμάς
Βριλήσσια
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Ηρακλής Περιστ.
Χαλκηδονικός
 15:00:0015:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αστέρας Εξαρχείων
Ανθούπολη
 15:00:0015:00

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Θρίαμβος Αθηνών
Τριφυλλιακός
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Διαγόρας Αιγ.
Πανιώνιος Καισ.
 15:00:0015:00
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Δάφνη Αθηνών
Θύελλα Περιστ.
 09:00:0009:00
2019-12-08 09:30:0008/12/2019Άμιλλα Περιστ.
Πράσινα Πουλιά
 09:30:0009:30
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Γαλαξίας
Δάσος Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ερμής Ηρακλείου
Αναγέννηση Πετρ.
 11:00:0011:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Λέοντες
Πατήσια
 11:00:0011:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Χρυσούπολη
Μαρούσι
 15:00:0015:00

Γ’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Πανθησειακός
Άτλας Κυψέλης
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Νίκη Αλίμου
ΑΣ Ιλίσια 2004
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φοίνικας Καλλ.
Προμηθέας
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι
 15:00:0015:00
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Πέρα Κλουμπ
Ιπποκράτης
 09:00:0009:00
2019-12-08 12:00:0008/12/2019ΑΟ Κωφών
Αμπελόκηποι
 12:00:0012:00
2019-12-08 12:00:0008/12/2019Κρόνος Αθηνών
Βοτανικός
 12:00:0012:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019ΓΣ Καισαριανής
Ατρόμητος Χαλ.
 15:00:0015:00

Γ’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 12η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Αστέρας Χαϊδ.
Αίας Αθηνών
 15:00:0015:00
2019-12-07 15:00:0007/12/2019Άφοβος
Αττικός
 15:00:0015:00
2019-12-08 09:00:0008/12/2019Λαρισαϊκός
Καλαμάκι
 09:00:0009:00
2019-12-08 10:00:0008/12/2019Ζέφυρος Αιγ.
Κεραμεικός
 10:00:0010:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ποσειδών Γλυφ.
Θεμιστοκλής
 11:00:0011:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Κορωνίδα
Κεραυνός Πετρ.
 11:00:0011:00
2019-12-08 11:00:0008/12/2019Ίωνες Π. Φαλήρου
Υμηττός
 11:00:0011:00
2019-12-08 15:00:0008/12/2019Αρίων
ΑΕ Ιλίου
 15:00:0015:00