Connect with us

Πρόγραμμα – Αποτελέσματα

Α’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 4ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Θρίαμβος Χαϊδ.
Αγία Παρασκευή
0 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Χολαργός
Αθηναϊκός
1 - 0
2019-10-12 16:00:0012/10/2019ΑΟ Περιστερίου
Ηράκλειο
0 - 2
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Νέα Ιωνία
Ολυμπιακός Λιοσίων
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Χαραυγιακός
Ήφαιστος Περιστ.
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Άρης Πετρ.
Μελίσσια
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Ιάσων
Πετράλωνα
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Κένταυρος Βριλ.
ΓΣ Αργυρούπολης
0 - 0

Α’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Καματερό
Τράχωνες
1 - 2
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Φωστήρας Ηλ.
Διάνα Ηλ.
0 - 2
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Παλαιό Φάληρο
Κηπούπολη
1 - 2
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Σούρμενα
Παπάγος
0 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Άγιαξ Ταύρου
Πανερυθραϊκός
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Θύελλα Αγ. Δημ.
Χαϊδάρι
1 - 4
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Απόλλων Χαλ.
Λυκόβρυση
4 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019ΠΑΟ Ρουφ
Ηλιούπολη
1 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Αλσούπολη
ΑΕ Μεταμόρφωσης
3 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Χαλάνδρι
Φοίνικας Περιστ.
1 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Ιεράπολη
ΑΟΝΦ Άτταλος
0 - 4
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Δόξα Βύρωνος
Εθνικός Αστέρας
1 - 1
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Λύκοι Χαϊδ.
Αίμος Πετρ.
5 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Άρης Χολαργού
ΑΟ Βύρων
0 - 2
2019-10-13 16:00:0013/10/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Περιστερίου
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Άρης Καλαμακίου
Λαύρα Αργ.
0 - 0

Β’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος -4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Πεύκη
ΑΟ Ταταύλων
1 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Αθηναΐδα
Κολωνός
0 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Ελπίδα Αγ. Αναργ.
ΑΟ Ιλίου
0 - 0
2019-10-13 11:30:0013/10/2019Νέα Σμύρνη
Κοψαχείλα
1 - 4
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Μικρασιατικός Καισ.
Παράδεισος
1 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Ατρόμητος Μετ.
Αστέρας Ζωγρ.
2 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Ορφέας Αιγ.
Γκυζιακός
1 - 0
2019-10-13 16:15:0013/10/2019Πλάτων
Ελευθερούπολη
2 - 3

Β’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος -4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Νεοπεντελικός
Τερψιθέα
0 - 0
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Ανθούπολη
Κηφισιά 2010
3 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Άγιος Θωμάς
ΑΣ Δούρειος
2 - 0
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Βριλήσσια
ΑΟ Γλυφάδας
5 - 1
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Χαλκηδονικός
Άγιος Δημήτριος
1 - 2
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Ηρακλής Περιστ.
Γαλάτσι
2 - 0
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Αστέρας Εξαρχείων
ΠΟ Ψυχικού
2 - 1
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Δάφνη Παλ. Φαλ.
Αγία Ελεούσα
2 - 0

Γ’ ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος -4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Διαγόρας Αιγ.
Θρίαμβος Αθηνών
0 - 3
2019-10-13 09:30:0013/10/2019Δάφνη Αθηνών
Χρυσούπολη
3 - 0
2019-10-13 09:30:0013/10/2019Άμιλλα Περιστ.
Γαλαξίας
3 - 3
2019-10-13 12:30:0013/10/2019Πράσινα Πουλιά
Μαρούσι
3 - 5
2019-10-13 12:30:0013/10/2019Λέοντες
Δάσος Χαϊδ.
1 - 1
2019-10-13 15:00:0013/10/2019Πατήσια
Ερμής Ηρακλείου
2 - 3
2019-10-13 16:00:0013/10/2019Πανιώνιος Καισ.
Αναγέννηση Πετρ.
1 - 0
2019-10-13 16:15:0013/10/2019Θύελλα Περιστ.
Τριφυλλιακός
4 - 4

Γ’ ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Πανθησειακός
Κρόνος Αθηνών
1 - 2
2019-10-12 16:00:0012/10/2019ΑΟ Κωφών
Πέρα Κλουμπ
1 - 6
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Παγκράτι
Νίκη Αλίμου
3 - 0
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Φωστήρας Καισ.
Ιπποκράτης
1 - 2
2019-10-13 10:00:0013/10/2019Άτλας Κυψέλης
Ατρόμητος Χαλ.
0 - 1
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Φοίνικας Καλλ.
ΓΣ Καισαριανής
0 - 7
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Προμηθέας
ΑΣ Ιλίσια 2004
2 - 1
2019-10-13 13:00:0013/10/2019Αμπελόκηποι
Βοτανικός
3 - 1

Γ’ ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Ποσειδών Γλυφ.
Ζέφυρος Αιγ.
1 - 0
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Καλαμάκι
Κορωνίδα
0 - 1
2019-10-12 16:00:0012/10/2019Υμηττός
Κεραυνός Πετρ.
0 - 1
2019-10-13 00:00:0013/10/2019Αστέρας Χαϊδ.
Άφοβος
3 - 0
2019-10-13 10:30:0013/10/2019Λαρισαϊκός
Αττικός
2 - 1
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Ίωνες Π. Φαλήρου
Αρίων
0 - 0
2019-10-13 11:00:0013/10/2019Θεμιστοκλής
ΑΕ Ιλίου
2 - 5
2019-10-13 13:15:0013/10/2019Αίας Αθηνών
Κεραμεικός
0 - 4