Connect with us

stoplekto

Στην κορυφή ο Βύζας Μεγάρων- 1-0 τον Ακράτητο στο ντέρμπι

Published

on

Ο Βύζας Μεγάρων ήταν ο θριαμβευτής στο ντέρμπι κορυφής, καθώς λύγισε στο κατάμεστο γήπεδο Μεγάρων με 1-0 τον Ακράτητο και σκαρφάλωσε για πρώτη φορά στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Αυτή ήταν η πρώτη ήττα του Ακράτητου στο πρωτάθλημα, ενώ αξίζει να σημειώσουμε ότι η ομάδα του Σάκη Βερούτη μετρούσε ένα  αήττητο σερί 30 αγώνων!

Το ντέρμπι κρίθηκε από την… άσπρη βούλα, όταν ο Βύζας κέρδισε πέναλτι στο 73’ σε ανατροπή του Βούκα, το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Πουλάκος, στέλνοντας στα «ουράνια» τους φίλους του συλλόγου. Για αυτή τη φάση ο Ακράτητος διαμαρτυρήθηκε στο βοηθό Δημόπουλο, που υπέδειξε το πέναλτι.

Δοκάρι είχαν οι φιλοξενούμενοι με τον Τσιγγόπουλο στο 49’.

Πολύ καλός ο διαιτητής Σταθόπουλος.

ΒΥΖΑΣ: Ανδρέου, Μουσκάι, Κουρκούτης, Έβερετ, Έμετοβ, Φλέγγας, Καραγιάννης, Βούκα(89’ Δέσκος), Κλωνάρης, Δρίτσας, Πουλάκος(82’ Χάρμπαλης).

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ: Μουζάκης, Χριστόπουλος, Μπούγιας, Κουμουλίδης, Νομικός, Λίτσης(50’ Χριστοδούλου, 90’ Αγγελόπουλος)), Καραχάλιος, Παπαδόπουλος(70’ Κουκούλης), Τσιγγόπουλος, Κατσίκης(61’ Βασιλείου), Καλέμι.

foto-megara.org

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 17/11/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

09:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα
09:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα
10:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 FIM Enel Moto E World Cup – Μηχανοκίνητα – Βαλένθια, Ισπανία
11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2019 – Μηχανοκίνητα – Δείτε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Εστουντιάντες – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε – Μπάσκετ – TBF Basketball Super League 2019-20
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Καλαμάτα ΠΣ – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λουξεμβούργο – Πορτογαλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Ουκρανία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ – Μπάσκετ – VTB United League 2019-20
16:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ – Basket League 2019-20
17:00 ΕΡΤ Play1 Ελλάδα (Γ) – Ισλανδία (Γ) – Μπάσκετ
18:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κόσοβο – Αγγλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία – Τσεχία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας – Μηχανοκίνητα – Αγώνας
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ – Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο – Τένις – Τελικός
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Αλβανία – Γαλλία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ανδόρα – Τουρκία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μολδαβία – Ισλανδία – Ποδόσφαιρο – Euro 2020 – Προκριματικά
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φλόριντα Γκέιτορς – Κονέκτικατ – Μπάσκετ – NCAA 2019 – 2020
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD NASCAR Cup Series 2019 – Μηχανοκίνητα – Παρακολουθήστε τον αγώνα Homestead Miami Ford EcoBoost 400
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020
23:50 ΕΡΤ Sports HD FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 – Ποδόσφαιρο
18-11-2019
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μέμφις Γκρίζλις – Ντένβερ Νάγκετς – Μπάσκετ – NBA 2019 – 2020

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (7η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Παννεαπολικός
0 - 0
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Δόξα Πειραιά
Ίκαρος Καλλ.
0 - 3
2019-11-17 14:30:0017/11/2019Σαρωνικός Αίγινας
Προοδευτική
 14:30:0014:30
2019-11-17 14:45:0017/11/2019Ατρόμητος Κερ.
Ατρόμητος Πειραιά
 14:45:0014:45
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Περάματος
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Νίκη Ρέντη
Αστέρας Κερ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Αμφιάλη
 15:30:0015:30

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΣ Ποντίων
ΑΟ Καραβάς
0 - 3
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΟ Καστέλλας
Αμπελακιακός
0 - 2
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Νέοι Ευγενείας
ΑΣ Δραπετσώνας
 12:30:0012:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Δίας Κορυδ.
Χαλκηδόνα
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Μοσχάτου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Χαραυγή
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ηρακλής Νίκαιας
Αετός Κορυδ.
 15:30:0015:30

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-17 10:15:0017/11/2019Θησέας
Άρης Αμφιάλης
 10:15:0010:15
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Λέοντες Καμινίων
Περαμαϊκός
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:45:0017/11/2019ΑΟ Κορυδαλλός
Ένωση Ρέντη
 10:45:0010:45
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Παντζιτζιφιακός
Φίλαθλοι
 12:00:0012:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019ΑΟ Πειραιάς
Κύπρος Κορυδ.
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Περ.
Αργοναύτης
 13:00:0013:00

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Νέο Ικόνιο
Ήφαιστος
0 - 3
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πανιώνιος Κερ.
Σπίθα Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Ένωση Καμινίων
Πυθαγόρας
 10:30:0010:30
2019-11-17 12:45:0017/11/2019Νέοι Δραπετσώνας
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
 12:45:0012:45
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Αναγέννηση Μοσχάτου
Αστέρια Δραπετσώνας
 15:30:0015:30
2019-11-17 17:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Κερ.
Φαληρικός
 17:00:0017:00

 

Γ' ΕΠΣΠ 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Προφήτης Ηλίας
Πολυκράτης
1 - 1
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Σαλαμινομάχοι
ΑΣΧ Ποσειδών
1 - 1
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Άνω Νεάπολη
Οδηγήτρια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Νίκαια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΣ Κωφών
 10:30:0010:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πήγασος Αγ. Διον.
ΑΕ Σαλαμίνας
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Χατζηκυριακείου
Προμηθέας
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
3 - 2
2019-11-17 00:00:0017/11/2019Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.
 00:00:00Ακυρώθηκε
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Γλυκά Νερά
Άνοιξη
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Άνοιξης
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αμφιάραος
Εθνικός Ν. Μάκρης
1 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαυρεωτική
Μαύρος Αετός
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Άρτεμις
Βουλιαγμένη
0 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Δροσιάς
Γέρακας
1 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Διόνυσος
7 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παμπαιανικός
Νικητές Ανθούσας
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Παιανίας
Ολυμπιακός Βάρης
0 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Αυλών
Δόξα Αγ. Άννας
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΕ Μενιδίου
Καπανδρίτι
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αετός Πικερμίου
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Κερατέας
Ραμνούς
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Νικηφόρος
Κουβαράς
 15:00:0015:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηράκλειο
Νέα Ιωνία
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πετράλωνα
Χαραυγιακός
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Μελίσσια
Ήφαιστος Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ιάσων
Άρης Πετρ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
 15:00:0015:00

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λυκόβρυση
Σούρμενα
0 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κηπούπολη
Άγιαξ Ταύρου
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Διάνα Ηλ.
Παπάγος
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ηλιούπολη
Καματερό
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Απόλλων Χαλ.
Φωστήρας Ηλ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγ. Δημ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τράχωνες
ΠΑΟ Ρουφ
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη
0 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι
 15:00:0015:00
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαύρα Αργ.
Ιεράπολη
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Καλαμακίου
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Άρης Χολαργού
Λύκοι Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα
5 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Ιλίου
Κολωνός
6 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Γκυζιακός
Νέα Σμύρνη
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κοψαχείλα
Ορφέας Αιγ.
5 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ελευθερούπολη
Πεύκη
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Μετ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς
0 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Χαλκηδονικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Δούρειος
Νεοπεντελικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ανθούπολη
Βριλήσσια
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αναγέννηση Πετρ.
Γαλαξίας
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρίαμβος Αθηνών
Λέοντες
1 - 1
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Τριφυλλιακός
Άμιλλα Περιστ.
 09:00:0009:00
2019-11-17 10:00:0017/11/2019Μαρούσι
Δάφνη Αθηνών
 10:00:0010:00
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πράσινα Πουλιά
Πατήσια
 10:30:0010:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Ερμής Ηρακλείου
Χρυσούπολη
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θύελλα Περιστ.
Πανιώνιος Καισ.
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Αλίμου
Κρόνος Αθηνών
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΓΣ Καισαριανής
Φωστήρας Καισ.
2 - 0
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Αμπελόκηποι
Παγκράτι
 09:00:0009:00
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Ιπποκράτης
Φοίνικας Καλλ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Άτλας Κυψέλης
Προμηθέας
 12:00:0012:00
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Βοτανικός
Πανθησειακός
 12:30:0012:30
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΑΟ Κωφών
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Πέρα Κλουμπ
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κορωνίδα
Ζέφυρος Αιγ.
3 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αίας Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 5
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Κεραμεικός
Ποσειδών Γλυφ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019ΑΕ Ιλίου
Αστέρας Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αττικός
Ίωνες Π. Φαλήρου
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Θεμιστοκλής
Υμηττός
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αρίων
Λαρισαϊκός
 11:00:0011:00

Continue Reading