Connect with us

stoplekto

Στις 16/1 οι επαναληπτικοί του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Published

on

Οι επαναληπτικοί αγώνες του Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Δ.Α. θα διεξαχθούν 16/1/2018 ημέρα Τετάρτη.

Advertisement

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ (23-24/3/19)

Published

on

ΕΠΣΑ

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15:30
2. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15:30
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:30
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15:30
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15:30
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15:30
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15:30
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15:30
10. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15:30
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15:30
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10:30
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11:00
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15:30
15. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15:30
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15:30
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15:30
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15:30
20. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15:30
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15:30
22. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15:30
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15:30
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15:30
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15:30
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15:30
28. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15:30
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15:30
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15:00
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15:30
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15:30
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15:30
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15:30
37. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15:30
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15:30
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15:30
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15:30

Continue Reading

stoplekto

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣΠ (23-24/3/19)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Πειραιά:

ΣΑΒΒΑΤΟ  23.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 16.00 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ. – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 16.30 ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.
18.30 ΕΠΟ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ- ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ) γυν.
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  24.3.2019

 

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 11.00 ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
13.30 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠ.
16.00 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ
13.30 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ
16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
13.30 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
16.00 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

16.00 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔ. – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ.
16.00 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 11.00 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13.30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ.
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.00 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
16.30 ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ 11.30 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
15.00 ΕΠΟ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ)
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ 13.30 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
16.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 15.00 ΕΠΟ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ)
ΓΗΠ. ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 16.00 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
15.00 ΕΠΟ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ)
ΓΗΠ. ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ» 15.00 ΕΠΟ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

 

Continue Reading

LIKE