Connect with us

stoplekto

Τέλος από τον Αστέρα Μαγούλας ο Κ. Τζαφεράκος

Published

on

Δεν θα συνεχίσει στον Αστέρα Μαγούλας ο Κώστας Τζαφεράκος. Ο 25χρονος αμυντικογενής παίκτης έμεινε ελεύθερος και ευχαριστεί τη διοίκηση του συλλόγου για τη συνεργασία που είχαν, ενώ εύχεται και στον Αστέρα καλή πορεία στο νέο πρωτάθλημα.

Ήδη αναζητεί τον νέο του προορισμό, έχοντας στο βιογραφικό του ένα αξιόλογο παρελθόν, καθώς έχει παίξει σε Πανελσευσινιακό, Άτταλο Νέας Περάμου, Ηρακλή Ελευσίνας, Αιγάλεω και Μανδραϊκό.

stoplekto

Η κλήρωση της γ’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της  γ’  φάσης  του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής: 

Γ’ ΦΑΣΗ

1. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ) – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
2. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ)
3. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ)
4. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ)
5. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)
6. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟΑΔ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ.)
8. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ) – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
9. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
10. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ)
11. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ)
12. (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ) – (ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ)

*Στη δφάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΙ –ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ και ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ.

*Οι αγώνες είναι μονοί και προγραμματισμένοι ναδιεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 28-29.9.2019 καθώς και την Τετάρτη 2/10 ή την Τετάρτη 9/10

Continue Reading

stoplekto

Την Κυριακή(22/9) τρεις αναμετρήσεις για το Κύπελλο ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/09/19 16:00
2. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:00
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:00

Continue Reading

LIKE