Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Ολοκληρώθηκαν πριν λίγο οι αγώνες της ΕΠΣΑ και στις 3 κατηγορίες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα…’

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΧΩΡΑΦΑΣ: Ανθούπολη- Ολυμπιακός Λιοσίων 2-4

ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου- Αγιαξ Ταύρου 0-1

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αγιος Δημήτριος- ΑΟ Περιστερίου 2-4

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κένταυρος Βριλησσίων- Αγιοι Ανάργυροι 0-1

ΕΡΓΑΝΗΣ: Δόξα Βύρωνος- Αγία Παρασκευή 1-1

ΡΕΠΟ: Λυκόβρυση

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος- Αθηναϊκός 1-1

ΓΟΥΔΗ:  Αστέρας Ζωγράφου- Νέα Ιωνία 0-4

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΑΕ Ηράκλειο- Χολαργός 3-2

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ; Αγία Ελεούσα- Πετράλωνα 3-0

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα- ΓΣ Αργυρούπολης 2-0

ΡΕΠΟ: Βριλήσσια

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου- Μικρασιατικός 0-5

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό- Παλαιό Φάληρο 2-1

Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ; Πανερυθραϊκός- Κηπούπολη 2-0

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Αρης Πετρούπολης- Βύρωνας 0-0

ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Ηλυσιακός- Τράχωνες 3-3

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος Περιστερίου- Χαλάνδρι 0-3

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ,ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ): Χαϊδάρι- Διάνα Ηλιούπολης 1-1

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Μελίσσια- Απόλλων Χαλανδρίου 1-0

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Θύελλα Αγίου Δημητρίου- Ιάσωνας 1-1

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄: Παπάγος- Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0-1

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Τερψιθέα- Κολωνός 5-0

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Κοψαχείλα- ΠΟΨ 0-0

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ; Κορωνίδα- Γκυζιακός 1-1

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηρακλής Περιστερίου- Νεοπεντελικός 3-1

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: ΑΟ Γλυφάδας- Γαλαξίας 0-1

ΚΥΨΕΛΗΣ: Πέρα Κλουμπ- ΓΣ Καισαριανής 1-2

2ος όμιλος

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- Ατρόμητος Χαλανδρίου 5-1

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης- Χαλκηδονικός 6-0

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης- Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 2-4

ΧΩΡΑΦΑΣ: Αμιλλα Περιστερίου- ΑΕ Περιστερίου 3-1

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Εθνικός Αστέρας- ΠΑΣ Γαλάτσι 0-2

ΠΕΥΚΗΣ; Παράδεισος- Ταταύλα 1-0

3ος όμιλος

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω- Λαύρα Αργυρούπολης 3-2

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αρης Καλαμακίου- Αρης Χολαργού 2-0

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Νέα Σμύρνη- Αστέρας Εξαρχείων 0-1

ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ; Δάφνη Αθηνών- Ελευθερούπολη 3-1

ΖΗΡΙΝΕΙΟ: Κηφισιά 2010- Καλαμάκι 1-5

ΡΕΠΟ: ΑΕ Μεταμόρφωσης

4ος όμιλος

ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός- Φοίνικας Περιστερίου 0-0

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναΐδα- Ποσειδώνας Γλυφάδας 5-1

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ): Θρίαμβος Χαϊδαρίου- Πεύκη 2-4

ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη- Λύκοι Χαϊδαρίου 0-0

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄: ΑΟΝ Αργυρούπολης- Αγιος Θωμάς 0-6

ΡΕΠΟ: Πανιώνιος Καισαριανής

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Αστέρας Γλυφάδας- Αίμος Πετρούπολης 1-2

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ιωνες Παλ.Φαλήρου- Παγκράτι 1-2

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου- Προμηθέας 0-0

ΡΟΥΦ: Λέοντες- Θεμιστοκλής 0-0

ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών- Κεραυνός Πετρούπολης 2-1

2ος όμιλος

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισαριανής- Κρόνος Αθηνών 2-2

ΡΟΥΦ: Πανθησειακός- Μαρούσι 0-1

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ: Φοίνικας Καλλιθέας- Ιλίσια 2004 0-3

ΚΥΨΕΛΗΣ: Ατλας Κυψέλης- Κεραμεικός 2-1

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστερίου- ΑΟ Κωφών

3ος όμιλος

ΚΥΨΕΛΗΣ: Δόξα Γκύζη- Αφοβος 2-1

ΧΩΡΑΦΑΣ: Πράσινα Πουλιά- Λαρισαϊκός 0-6

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Δούρειος- Πατήσια 0-5

ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρίωνας- Ερμής Ηρακλείου 2-0

ΑΚ,ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Πλάτωνας- Αμπελόκηποι 3-1

4ος όμιλος

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αττικός- Αστέρας Χαϊδαρίου 2-1

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ): Δάσος Χαϊδαρίου- Χρυσούπολη 1-1

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄: Αναγέννηση Πετρούπολης- Τριφυλλιακός 0-6

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω- Κουκάκι 4-0

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ζέφυρος- ΑΕ Ιλίου 1-2

 

Advertisement