Connect with us

stoplekto

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου(9-10/10) στον Πειραιά

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο
1. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 1-0
2. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 5-2
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 1-0
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1-2
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 3-0
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Αποτέλεσμα
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3
8. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 2-0
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4-3
10. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-1
11. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ 4-0
12. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 2-0
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Αποτέλεσμα
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 1-1
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-1
15. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 4-1
16. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 2-2
17. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Αποτέλεσμα
18. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 1-2
19. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2-1
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 1-0
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-3
23. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3-2
24. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 1-1
25. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 2-3
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Αποτέλεσμα
26. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 2-2
27. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 10-1
28. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ 1-0
29. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0-1
30. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ 1-5

Advertisement