Connect with us

slideshow

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/10 στην ΕΠΣΑ

.

Published

on

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 2-2
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/12 16:00 2-0
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 5-2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/12 16:00  1-1
6. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/12 16:00  0-2
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-1 
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 14/10/12 16:00 0-0 
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 2-0
10. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/12 16:00 0-1
11. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 13/10/12 16:00 6-3
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/12 16:00 2-4
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/12 16:00 3-1 
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/12 16:00 0-1
15. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-0 
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 14/10/12 16:00 3-0 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 13/10/12 16:00 1-3
19. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/10/12 16:00 7-1
20. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 2-6
22. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 14/10/12 11:00 1-7
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-1 
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/12 16:00 4-2 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
25. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΟΥΚΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 6-1
26. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/12 11:00 0-4 
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/12 11:00 2-1
28. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/12 16:00 2-2 
29. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/10/12 16:00 4-0 
30. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/12 16:00 0-0 
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 14/10/12 16:00 0-0 
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 16:30  0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
33. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-0
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-0
35. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-4
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 0-3
37. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/12 11:00 2-0 
38. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 14/10/12 11:00 0-1 
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 14/10/12 16:00 3-2 
40. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-2 
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
42. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-0
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 14/10/12 11:00 2-3 
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 14:00  2-4
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 14/10/12 16:00  3-2
46. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 14/10/12 16:00 0-2 
47. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-3 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
48. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 13/10/12 16:00 . 2-1
49. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
50. ΠΟΨ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-1
51. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/12 16:00 0-1
52. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 11:00 2-3
53. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/12 16:00 0-3 
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 14/10/12 16:00 3-0 
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
55. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/12 16:00 1-0
56. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/12 16:00 0-2
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 09:00 2-3
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 14/10/12 11:00 4-1 
59. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 14/10/12 11:30 0-0 
60. ΑΡΙΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/12 16:00 1-2 
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 14/10/12 16:00 1-0 

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply