Connect with us

stoplekto

Τα ζευγάρια της Γ’ φάσης του Κυπέλλου Πειραιά

Published

on

Αναλυτικά τα ζευγάρια του τρίτου γύρου που προέκυψαν από την ολοκλήρωση της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Πειραιά:

Ένωσης Καμινίων – Αμφιάλη

Περαμαϊκός- ΑΟ Χαλκηδώνα

Φαληρικός- Αετός Κορυδαλλού

Δίας Κορυδαλλού – ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού

Ποσειδών Χατζηκυριακείου- Ερμής Κορυδαλλού

Ικάρος Καλλιθέας – Εθνικός Πειραιά

Προοδευτική- Αμπελακιακός

ΑΕ Περάματος – Αναγέννηση Μοσχάτου

Πειραϊκός – ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

Ηρακλή Νικαίας -ΑΟ Καραβάς

Ατρόμητος Κερατσινίου- Θύελλα Μοσχάτου

Χαραυγή – Ιωνικός

Ελλάς Ποντίων – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΣ Δραπετσώνας – Κύπρος Κορυδαλλού

Αστέρας Νίκαιας – Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΑΕ Μοσχάτου – ΑΠΟ Κερατσίνι

Advertisement

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΠ (7η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Παννεαπολικός
0 - 0
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Δόξα Πειραιά
Ίκαρος Καλλ.
0 - 3
2019-11-17 14:30:0017/11/2019Σαρωνικός Αίγινας
Προοδευτική
 14:30:0014:30
2019-11-17 14:45:0017/11/2019Ατρόμητος Κερ.
Ατρόμητος Πειραιά
 14:45:0014:45
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Περάματος
Αστυπάλαια Κορυδ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Νίκη Ρέντη
Αστέρας Κερ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Αμφιάλη
 15:30:0015:30

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΣ Ποντίων
ΑΟ Καραβάς
0 - 3
2019-11-16 15:30:0016/11/2019ΑΟ Καστέλλας
Αμπελακιακός
0 - 2
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Νέοι Ευγενείας
ΑΣ Δραπετσώνας
 12:30:0012:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Δίας Κορυδ.
Χαλκηδόνα
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Μοσχάτου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Χαραυγή
 15:30:0015:30
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ηρακλής Νίκαιας
Αετός Κορυδ.
 15:30:0015:30

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-17 10:15:0017/11/2019Θησέας
Άρης Αμφιάλης
 10:15:0010:15
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Λέοντες Καμινίων
Περαμαϊκός
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:45:0017/11/2019ΑΟ Κορυδαλλός
Ένωση Ρέντη
 10:45:0010:45
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Παντζιτζιφιακός
Φίλαθλοι
 12:00:0012:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019ΑΟ Πειραιάς
Κύπρος Κορυδ.
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πανφαληρικός
ΑΟΚ Φαλήρου
 13:00:0013:00
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Περ.
Αργοναύτης
 13:00:0013:00

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Νέο Ικόνιο
Ήφαιστος
0 - 3
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πανιώνιος Κερ.
Σπίθα Νίκαιας
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Ένωση Καμινίων
Πυθαγόρας
 10:30:0010:30
2019-11-17 12:45:0017/11/2019Νέοι Δραπετσώνας
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
 12:45:0012:45
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Νίκαιας
Πειραϊκός
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Αναγέννηση Μοσχάτου
Αστέρια Δραπετσώνας
 15:30:0015:30
2019-11-17 17:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Κερ.
Φαληρικός
 17:00:0017:00

 

Γ' ΕΠΣΠ 7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Προφήτης Ηλίας
Πολυκράτης
1 - 1
2019-11-16 15:30:0016/11/2019Σαλαμινομάχοι
ΑΣΧ Ποσειδών
1 - 1
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Άνω Νεάπολη
Οδηγήτρια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Νίκαια
 10:30:0010:30
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΣ Κωφών
 10:30:0010:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Πήγασος Αγ. Διον.
ΑΕ Σαλαμίνας
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019ΑΕ Χατζηκυριακείου
Προμηθέας
 15:30:0015:30

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΠΑΟ Καλυβίων
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
3 - 2
2019-11-17 00:00:0017/11/2019Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.
 00:00:00Ακυρώθηκε
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άρης Βούλας
Αστέρας Βάρης
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Γλυκά Νερά
Άνοιξη
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΠΟ Νικολακάκης
ΑΟ Ατλαντίς
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Άνοιξης
1 - 4
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αμφιάραος
Εθνικός Ν. Μάκρης
1 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαυρεωτική
Μαύρος Αετός
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Άρτεμις
Βουλιαγμένη
0 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Δροσιάς
Γέρακας
1 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πρωτέας Παλ. Φωκ.
Διόνυσος
7 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παμπαιανικός
Νικητές Ανθούσας
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Παιανίας
Ολυμπιακός Βάρης
0 - 4
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Αυλών
Δόξα Αγ. Άννας
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΕ Μενιδίου
Καπανδρίτι
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αετός Πικερμίου
Πανσταυραϊκός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Κερατέας
Ραμνούς
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Νικηφόρος
Κουβαράς
 15:00:0015:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑ (9η αγωνιστική)

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9ηΑγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηράκλειο
Νέα Ιωνία
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Πετράλωνα
Χαραυγιακός
0 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Μελίσσια
Ήφαιστος Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αθηναϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Χαϊδ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΟ Περιστερίου
Χολαργός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ιάσων
Άρης Πετρ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αγία Παρασκευή
Κένταυρος Βριλ.
 15:00:0015:00

 

Α' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λυκόβρυση
Σούρμενα
0 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κηπούπολη
Άγιαξ Ταύρου
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός
1 - 1
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Διάνα Ηλ.
Παπάγος
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ηλιούπολη
Καματερό
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Απόλλων Χαλ.
Φωστήρας Ηλ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παλαιό Φάληρο
Θύελλα Αγ. Δημ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Τράχωνες
ΠΑΟ Ρουφ
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Περιστερίου
Αλσούπολη
0 - 3
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Βύρων
Χαλάνδρι
 15:00:0015:00
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Εθνικός Αστέρας
ΑΕ Μεταμόρφωσης
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Λαύρα Αργ.
Ιεράπολη
1 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝ Αργυρούπολης
Δόξα Βύρωνος
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟΝΦ Άτταλος
Άρης Καλαμακίου
2 - 1
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Άρης Χολαργού
Λύκοι Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίμος Πετρ.
Φοίνικας Περιστ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αστέρας Ζωγρ.
Αθηναΐδα
5 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Ιλίου
Κολωνός
6 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Γκυζιακός
Νέα Σμύρνη
1 - 2
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κοψαχείλα
Ορφέας Αιγ.
5 - 0
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ελευθερούπολη
Πεύκη
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Παράδεισος
ΑΟ Ταταύλων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Πλάτων
Μικρασιατικός Καισ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Μετ.
Ελπίδα Αγ. Αναργ.
 15:00:0015:00

 

Β' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΟ Γλυφάδας
Γαλάτσι
2 - 0
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς
0 - 0
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αγία Ελεούσα
ΠΟ Ψυχικού
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Χαλκηδονικός
Δάφνη Παλ. Φαλ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Κηφισιά 2010
Ηρακλής Περιστ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Άγιος Δημήτριος
Αστέρας Εξαρχείων
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Δούρειος
Νεοπεντελικός
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ανθούπολη
Βριλήσσια
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αναγέννηση Πετρ.
Γαλαξίας
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρίαμβος Αθηνών
Λέοντες
1 - 1
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Τριφυλλιακός
Άμιλλα Περιστ.
 09:00:0009:00
2019-11-17 10:00:0017/11/2019Μαρούσι
Δάφνη Αθηνών
 10:00:0010:00
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Πράσινα Πουλιά
Πατήσια
 10:30:0010:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Ερμής Ηρακλείου
Χρυσούπολη
 11:00:0011:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Δάσος Χαϊδ.
Διαγόρας Αιγ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Θύελλα Περιστ.
Πανιώνιος Καισ.
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Νίκη Αλίμου
Κρόνος Αθηνών
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΓΣ Καισαριανής
Φωστήρας Καισ.
2 - 0
2019-11-17 09:00:0017/11/2019Αμπελόκηποι
Παγκράτι
 09:00:0009:00
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Ιπποκράτης
Φοίνικας Καλλ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 12:00:0017/11/2019Άτλας Κυψέλης
Προμηθέας
 12:00:0012:00
2019-11-17 12:30:0017/11/2019Βοτανικός
Πανθησειακός
 12:30:0012:30
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Ατρόμητος Χαλ.
ΑΟ Κωφών
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΑΣ Ιλίσια 2004
Πέρα Κλουμπ
 15:00:0015:00

 

Γ' ΕΠΣΑ 3ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Κορωνίδα
Ζέφυρος Αιγ.
3 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Αίας Αθηνών
Καλαμάκι
1 - 5
2019-11-17 09:30:0017/11/2019Κεραμεικός
Ποσειδών Γλυφ.
 09:30:0009:30
2019-11-17 11:00:0017/11/2019ΑΕ Ιλίου
Αστέρας Χαϊδ.
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Κεραυνός Πετρ.
Άφοβος
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αττικός
Ίωνες Π. Φαλήρου
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Θεμιστοκλής
Υμηττός
 11:00:0011:00
2019-11-17 11:00:0017/11/2019Αρίων
Λαρισαϊκός
 11:00:0011:00

Continue Reading

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΔΑ (8η αγωνιστική)

Published

on

epsda-apotelesmata

Α' ΕΠΣΔΑ - 8η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Ηρακλής Ελευσίνας
Πανελευσινιακός
0 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Μανδραϊκός
ΠΑΟΚ Μάνδρας
2 - 1
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Θρασύβουλος
Νέα Πέραμος
1 - 3
2019-11-16 17:00:0016/11/2019Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων
1 - 3
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Εθνικός Πανοράματος
Πυρρίχιος Ασπρ.
 15:30:0015:30
2019-11-17 16:00:0017/11/2019Μικρασιατική
Λαμπερή Ελευσίνας
 16:00:0016:00
2019-11-17 16:00:0017/11/2019Απόλλων Ποντίων Ασπρ.
Ζωφριά
 16:00:0016:00

 

Β' ΕΠΣΔΑ - 8η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-11-16 15:00:0016/11/2019ΑΕ Ζεφυρίου
Σκορπιός Φυλής
0 - 8
2019-11-16 15:00:0016/11/2019Μεγαρικός
Κριός Ασπρ.
9 - 0
2019-11-17 10:30:0017/11/2019Απόλλων Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων
 10:30:0010:30
2019-11-17 13:00:0017/11/2019Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων
 13:00:0013:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019ΠΑΟ Φυλής
Ατρόμητος Ελευσ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:00:0017/11/2019Αίας Παραλίας Ασπρ.
Άγ. Ανάργυροι Ελευσ.
 15:00:0015:00
2019-11-17 15:30:0017/11/2019Ίκαρος Ασπρ.
Δύναμη Ασπρ.
 15:30:0015:30

Continue Reading

LIKE