Connect with us

stoplekto

Τα πλήρη αποτελέσματα στον Πειραιά(28-29/1)

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 28/01/23 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣΜ – ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ .)
0-0
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 28/01/23 16:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
3-3
3. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 28/01/23 16:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-2
4. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Σάββατο 28/01/23 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ-ΦΕΛΛΑΣ .)
0-2
5. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0-1
6. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2-2
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 6-0
9. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ 2-0
10. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0-1
11. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-0
12. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0-1
13. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 6-2
14. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ 0-6
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
15. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3-1
16. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2-1
17. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-6
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1-3
19. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2-2
20. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5-0
22. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3-1
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 0-2
24. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ 3-1
25. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-4
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ 3-3
27. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1-1
28. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 2-0
29. ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ 0-6
30. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0-3
31. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 4-0

Advertisement