Connect with us

stoplekto

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΔΑ

Published

on

Με το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας έλαβε τέλος η φετινή κλήρωση της ΕΠΣΔΑ.

Οι αγώνες θα ξεκινήσουν επίσης όπως η Α’ 28-29/9.

 

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα:

 

1η-14η

Δύναμη Ασπροπύργου- Ατρόμητος Ελευσίνας

ΠΑΟ Φυλής- Λέων

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Αίας Παραλίας- Σκορπιός Φυλής

ΑΕ Ζεφυρίου- Κριός Ασπροπύργου

Μεγαρικός- Ερμής Άνω Λιοσίων

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Ίκαρος Νεοκτίστων

 

2η- 15η

 

ΠΑΟ Φυλής- Δύναμη Ασπροπύργου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Λέων- Αίας Παραλίας

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- ΑΕ Ζεφυρίου

Σκορπιός Φυλής- Μεγαρικός

Κριός Ασπροπύργου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Ερμής Άνω Λιοσίων- Ίκαρος Νεοκτίστων

 

3η- 16η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Αίας Παραλίας- ΠΑΟ Φυλής

ΑΕ Ζεφυρίου- Ατρόμητος Ελευσίνας

Μεγαρικός- Λέων

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Ίκαρος Νεοκτίστων- Σκορπιός Φυλής

Ερμής Άνω Λιοσίων- Κριός Ασπροπύργου

 

4η- 17η

 

Αίας Παραλίας- Δύναμη Ασπροπύργου

Αστέρας Άνω Λιοσίων- ΑΕ Ζεφυρίου

ΠΑΟ Φυλής- Μεγαρικός

Ατρόμητος Ελευσίνας- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Λέων- Ίκαρος Νεοκτίστων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- Ερμής Άνω Λιοσίων

Σκορπιός Φυλής- Κριός Ασπροπύργου

 

5η- 18η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- ΑΕ Ζεφυρίου

Μεγαρικός- Αίας  Παραλίας

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Ίκαρος Νεοκτίστων- ΠΑΟ Φυλής

Ερμής Άνω Λιοσίων- Ατρόμητος Ελευσίνας

Κριός Ασπροπύργου- Λέων

Σκορπιός Φυλής- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

 

6η- 19η

 

Μεγαρικός- Δύναμη Ασπροπύργου

ΑΕ Ζεφυρίου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Αίας ΠΑραλίας- Ίκαρος Νεοκτίστων

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Ερμής Άνω Λιοσίων

ΠΑΟ Φυλής- Κριός Ασπροπύργου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Σκορπιός Φυλής

Λέων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

 

7η- 20η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Ίκαρος Νεοκτίστων- Μεγαρικός

Ερμής Άνω Λιοσίων- ΑΕ Ζεφυρίου

Κριός Ασπροπύργου- Αίας Παραλίας

Σκορπιός Φυλής- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- ΠΑΟ Φυλής

Λέων- Ατρόμητος Ελευσίνας

 

8η- 21η

 

Ίκαρος Νεοκτίστων- Δύναμη Ασπροπύργου

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Ερμής Άνω Λιοσίων

Μεγαρικός- Κριός Ασπροπύργου

ΑΕ Ζεφυρίου- Σκορπιός Φυλής

Αίας Παραλίας- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Λέων

ΠΑΟ Φυλής- Ατρόμητος Ελευσίνας

 

9η- 22η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Ερμής Άνω Λιοσίων

Κριός Ασπροπύργου- Ίκαρος Νεοκτίστων

Σκορπιός Φυλής- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- Μεγαρικός

Λέων- ΑΕ Ζεφυρίου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Αίας Παραλίας

Αστέρας Άνω Λιοσίων- ΠΑΟ Φυλής

 

10η- 23η

 

Κριός Ασπροπύργου- Δύναμη Ασπροπύργου

Ερμής Άνω Λιοσίων- Σκορπιός Φυλής

‘Ικαρος Νεοκτίστων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Λέων

Μεγαρικός- Ατρόμητος Ελευσίνας

ΑΕ Ζεφυρίου- ΠΑΟ Φυλής

Αίας Παραλίας- Αστέρας Άνω Λιοσίων

 

11η-24η

Δύναμη Ασπρoύργου.-Σκορπιός Φυλής

Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας.-Κριός Ασπροπύργου

Λέων-Ερμής Άνω Λιοσίων

Ατρόμητος Ελευσίνας -Ίκαρος Νεοκτίστων

ΠΑΟ Φυλής-Απόλλων Άνω Λιοσίων

Αστέρας Άνω Λιοσίων-Μεγαρικός

ΑΕ Ζεφυρίου-Αίας Παραλίας

 

12η-25η

Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας-Δύναμη Ασπροπύργου

Σκορπιός Φυλής-Λέων

Κριός Ασπρόπυργος-Ατρόμητος Ελευσίνας

Ερμής Άνω Λιοσίων-ΠΑΟ Φυλής

Ίκαρος Νεοκτίστων-Αστέρας Άνω Λιοσίων

Απόλλων Άνω Λιοσίων-Αίας Παραλίας

Μεγαρικός-ΑΕ Ζεφυρίου

 

13η- 26η

Δύναμη Ασπροπύργου -Λέων

Ατρόμητος Ελευσίνας- Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας

ΠΑΟ Φυλής-Σκορπιός Φυλής

Αστέρας Άνω Λιοσίων-Κριός Ασπροπύργου

Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ερμής Άνω Λιοσίων

ΑΕ Ζεφυρίου-Ίκαρος Νεοκτίστων

Απόλλων Άνω Λιοσίων-Μεγαρικός

 

 

 

 

stoplekto

Πειραιώτικα με τον Αντώνη…

Published

on

Σε… έξαρση βρίσκονται οι αποχωρήσεις αλλά και οι  προσλήψεις προπονητών. Ειδικά αυτή την εβδομάδα .Κόσμος πάει κι έρχεται . Αρχικά έφυγε ο Βασίλης Ιωαννίδης από τον Ήφαιστο .

Στην θέση του πήγε ο Νίκος Μαρωνίτης που ήταν πριν από λίγο καιρό στην Χαλκηδόνα . Από την ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού αποχώρησε ο  Δημήτρης Βουτσινάς που πήγε στον Πανθυρεατικό Άστρους Κυνουρίας.  Εκεί που ήταν και πέρυσι.

Στον σύλλογο  επέστρεψε ο Σταμάτης Αναστασιάδης που ήταν εκεί τα προηγούμενα χρόνια , ενώ φέτος είχε ξεκινήσει στη Χαραυγή από την οποία αποχώρησε πρόσφατα .Πάμε τώρα στον Δία Κορυδαλλού . Τέλος ο Σπύρος Κουνέλης  από την τεχνική ηγεσία. Αναλαμβάνει ο Γιάννης Μανδρέκας , μέχρι τώρα τεχνικός διευθυντής και παλαιότερα προπονητής στην ομάδα που είχε συνεργάτη τον Κουνέλη.

Άλλωστε καθόταν στον πάγκο  του συλλόγου μέχρι τώρα όλα αυτά τα χρόνια . Το πρόβλημα όμως τώρα είναι ο Μανδρέκας τιμωρήθηκε με 2αγωνιστικές από την ΕΠΣΠ .Και δεν θα  κοουτσάρει την ομάδα  . Από κει δηλαδή που ήταν δυο στον πάγκο , τώρα δεν θα υπάρχει κανένας…..

Στα  στατιστικά μας στοιχεία τώρα , όπως κάθε εβδομάδα . Ο πρωτοπόρος  ΑΟ Καραβάς που μετά  την Ελλάδα Ποντίων νίκησε και τον ΑΣ Ποντίων είναι η μόνη ομάδα στην Α’ Κατηγορία που συνεχίζει χωρίς την παραμικρή βαθμολογική απώλεια  έχοντας επτά  νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια . Στον ίδιο όμιλο ο Αίας Σαλαμίνας είναι αήττητος έχοντας μόνο μια ισοπαλία .

Η  πρωτοπόρος του 1ου ομίλου Προοδευτική «στραβοπάτησε » και στην Αίγινα και νιώθει πλέον «καυτή την ανάσα » του Ατρομήτου Πειραιά και της Αμφιάλης που ακολουθούν ένα βαθμό πίσω. Είναι όμως  η μοναδική ομάδα στον όμιλο που δεν  έχει γνωρίσει την ήττα ….

Πάμε τώρα στη  «ουρά» . Στον 1ο όμιλο  ο  Ίκαρος Καλλιθέας επικράτησε με 0-3 της  Δόξας Πειραιά στο «Π. Νικολαΐδης» και πήρε όχι μόνο την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα αλλά παράλληλα και τους τρεις πρώτους βαθμούς. Αντίθετα η ιστορική Δόξα μετράει μόνο ήττες μέχρι τώρα και το μέλλον της προβληματίζει …. Στον 2ο όμιλο  η Καστέλλα συνέχισε  τις αρνητικές της εμφανίσεις  χωρίς ούτε ένα βαθμό μετά από επτά αγώνες . Η Ελλάς Ποντίων μέχρι τώρα έχει εκμεταλλευτεί απόλυτα την έδρα της και μετράει μόνο νίκες στο «απόρθητο κάστρο  »των Ορυζομύλων…Ο Αετός Κορυδαλλού μέσα πάει καλά. Εκτός έδρας όμως δεν έχει σημειώσει ούτε μία νίκη…

Στη Β’ Κατηγορία και στον  1ο όμιλο οι Φίλαθλοι  έχασαν τους πρώτους τους βαθμούς στο πρωτάθλημα παραχωρώντας ισοπαλία σ τον Παντζιτζιφιακό .Αντίθετα ο πρωτοπόρος του 2ου ομίλου Ήφαιστος  είναι ασταμάτητος . Προελαύνει  έχοντας το απόλυτο . Επτά  νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια .

Την πρώτη της ήττα γνώρισε η Ένωση Α.Α. Ρέντη –Diamonds . Αντίθετα εκτός από τους δυο πρωτοπόρους που προαναφέραμε οι Περαμαϊκός , Φαληρικός , Νέοι Δραπετσώνας παραμένουν αήττητοι…. Ο Πανιώνιος Κερατσινίου πήρε την πρώτη του νίκη έστω και« στα χαρτιά »  επί της Σπίθας που αποχώρησε από το πρωτάθλημα , όπως άλλωστε αναμενόταν . Δυστυχώς για τον ιστορικό σύλλογο . Έτσι η μόνη ομάδα που δεν έχει ακόμα «γευτεί» τη νίκη είναι ο  ΑΟΚ Φαλήρου,

Στη Γ’ Κατηγορία οι Σαλαμινομάχοι δεν μπόρεσαν να νικήσουν τον Ποσειδώνα Χατζηκυριακείου .Είναι όμως μόνοι πρώτοι με πέντε   νίκες δυο ισοπαλίες . Ο Προμηθέας όμως μείωσε ήδη στον ένα βαθμό. Πάντως ιδιαίτερη μνεία θα πρέπει να γίνει για την Οδηγήτρια . Που μετράει μόνο νίκες  μέχρι τώρα σε έξι αγώνες έχοντας εντυπωσιακό ξεκίνημα ξεχρεώνοντας αμέσως τους – 6 βαθμούς Η  ΑΕ Νίκαια που ξεκίνησε  κι αυτή  με -6  βαθμούς , πέτυχε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα και έφτασε στον  -1 βαθμό. Ο σύλλογος με τον Κώστα Βάρσο στο πάγκο του στα τρία τελευταία παιχνίδια μετράει μια νίκη και δυο ισοπαλίες  .Χωρίς νίκη παραμένει   ο Πολυκράτης .…….

Πρώτη μέρα  χθες που άνοιξε  το γήπεδο της Νίκαιας μετά από τόσους μήνες , για προπονήσεις των ομάδων. Με δυνατή βροχή και πολύ νερό . Κι αν, όπως λένε , η βροχή φέρνει ευτυχία…. γούρι!!! γούρι!!!

Continue Reading

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Παρασκευή 22/11/19

Published

on

Δείτε παρακάτω τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ:

09:55 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία – Μηχανοκίνητα
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD UEFA European Qualifiers – Κλήρωση – Ποδόσφαιρο – Δείτε την κλήρωση για τα playoff των προκριματικών του Euro
14:00 Eurosport 1 Formula E, Σαουδική Αραβία – Μηχανοκίνητα
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
16:00 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Δόξα Δράμας – Ποδόσφαιρο – Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουε – Σαν Πάουλι – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020
21:30 Novasports 1HD Μπάγερν Μονάχου – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Πάντερμπορν – Ποδόσφαιρο – Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
21:45 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ – Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 4HD Βιλερμπάν – Φενέρμπαχτσε – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
21:45 Novasports 24 HD Φούλαμ – ΚΠΡ – Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 Novasports 5HD Μπαρτσελόνα – Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπάσκετ – Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Μαγιόρκα – Ποδόσφαιρο – Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020
22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 – Τένις – Προημιτελικός
23-11-2019
02:00 FOX Sports NCAA College Basketball 2019-2020 – Μπάσκετ
04:00 FOX Sports NCAA College Basketball 2019-2020 – Μπάσκετ

Continue Reading

stoplekto

Το ξύλο βγήκε από την Βοιωτία…(video)

Published

on

Δείτε τα επεισόδια από τον αγώνα β’ τοπικού πρωταθλήματος Βοιωτίας Α.Ο. Μελισσοχωρίου και του Ιόλαου Θήβας, που διεξήχθη στο γήπεδο του Καπαρελίου, την Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019, για την 5η αγωνιστική. ( Η λήψη είναι άκρως ερασιτεχνική)

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΔΑ (23-24/11/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 23/11/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ 24/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

3. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 24/11/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 24/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ 24/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΣ Χ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

6. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24/11/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 24/11/19 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(9η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 23/11/19 15:00 HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)

9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

10. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 23/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ 23/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 24/11/19 10:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/19 11:00 ΗΛΙΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

14. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/19 15:00 HABILAJ A., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

Continue Reading