Connect with us

stoplekto

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΔΑ

Published

on

Με το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας έλαβε τέλος η φετινή κλήρωση της ΕΠΣΔΑ.

Οι αγώνες θα ξεκινήσουν επίσης όπως η Α’ 28-29/9.

 

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα:

 

1η-14η

Δύναμη Ασπροπύργου- Ατρόμητος Ελευσίνας

ΠΑΟ Φυλής- Λέων

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Αίας Παραλίας- Σκορπιός Φυλής

ΑΕ Ζεφυρίου- Κριός Ασπροπύργου

Μεγαρικός- Ερμής Άνω Λιοσίων

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Ίκαρος Νεοκτίστων

 

2η- 15η

 

ΠΑΟ Φυλής- Δύναμη Ασπροπύργου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Λέων- Αίας Παραλίας

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- ΑΕ Ζεφυρίου

Σκορπιός Φυλής- Μεγαρικός

Κριός Ασπροπύργου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Ερμής Άνω Λιοσίων- Ίκαρος Νεοκτίστων

 

3η- 16η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Αίας Παραλίας- ΠΑΟ Φυλής

ΑΕ Ζεφυρίου- Ατρόμητος Ελευσίνας

Μεγαρικός- Λέων

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Ίκαρος Νεοκτίστων- Σκορπιός Φυλής

Ερμής Άνω Λιοσίων- Κριός Ασπροπύργου

 

4η- 17η

 

Αίας Παραλίας- Δύναμη Ασπροπύργου

Αστέρας Άνω Λιοσίων- ΑΕ Ζεφυρίου

ΠΑΟ Φυλής- Μεγαρικός

Ατρόμητος Ελευσίνας- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Λέων- Ίκαρος Νεοκτίστων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- Ερμής Άνω Λιοσίων

Σκορπιός Φυλής- Κριός Ασπροπύργου

 

5η- 18η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- ΑΕ Ζεφυρίου

Μεγαρικός- Αίας  Παραλίας

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Ίκαρος Νεοκτίστων- ΠΑΟ Φυλής

Ερμής Άνω Λιοσίων- Ατρόμητος Ελευσίνας

Κριός Ασπροπύργου- Λέων

Σκορπιός Φυλής- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

 

6η- 19η

 

Μεγαρικός- Δύναμη Ασπροπύργου

ΑΕ Ζεφυρίου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Αίας ΠΑραλίας- Ίκαρος Νεοκτίστων

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Ερμής Άνω Λιοσίων

ΠΑΟ Φυλής- Κριός Ασπροπύργου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Σκορπιός Φυλής

Λέων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

 

7η- 20η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Ίκαρος Νεοκτίστων- Μεγαρικός

Ερμής Άνω Λιοσίων- ΑΕ Ζεφυρίου

Κριός Ασπροπύργου- Αίας Παραλίας

Σκορπιός Φυλής- Αστέρας Άνω Λιοσίων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- ΠΑΟ Φυλής

Λέων- Ατρόμητος Ελευσίνας

 

8η- 21η

 

Ίκαρος Νεοκτίστων- Δύναμη Ασπροπύργου

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Ερμής Άνω Λιοσίων

Μεγαρικός- Κριός Ασπροπύργου

ΑΕ Ζεφυρίου- Σκορπιός Φυλής

Αίας Παραλίας- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Λέων

ΠΑΟ Φυλής- Ατρόμητος Ελευσίνας

 

9η- 22η

 

Δύναμη Ασπροπύργου- Ερμής Άνω Λιοσίων

Κριός Ασπροπύργου- Ίκαρος Νεοκτίστων

Σκορπιός Φυλής- Απόλλων Άνω Λιοσίων

Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας- Μεγαρικός

Λέων- ΑΕ Ζεφυρίου

Ατρόμητος Ελευσίνας- Αίας Παραλίας

Αστέρας Άνω Λιοσίων- ΠΑΟ Φυλής

 

10η- 23η

 

Κριός Ασπροπύργου- Δύναμη Ασπροπύργου

Ερμής Άνω Λιοσίων- Σκορπιός Φυλής

‘Ικαρος Νεοκτίστων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Απόλλων Άνω Λιοσίων- Λέων

Μεγαρικός- Ατρόμητος Ελευσίνας

ΑΕ Ζεφυρίου- ΠΑΟ Φυλής

Αίας Παραλίας- Αστέρας Άνω Λιοσίων

 

11η-24η

Δύναμη Ασπρoύργου.-Σκορπιός Φυλής

Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας.-Κριός Ασπροπύργου

Λέων-Ερμής Άνω Λιοσίων

Ατρόμητος Ελευσίνας -Ίκαρος Νεοκτίστων

ΠΑΟ Φυλής-Απόλλων Άνω Λιοσίων

Αστέρας Άνω Λιοσίων-Μεγαρικός

ΑΕ Ζεφυρίου-Αίας Παραλίας

 

12η-25η

Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας-Δύναμη Ασπροπύργου

Σκορπιός Φυλής-Λέων

Κριός Ασπρόπυργος-Ατρόμητος Ελευσίνας

Ερμής Άνω Λιοσίων-ΠΑΟ Φυλής

Ίκαρος Νεοκτίστων-Αστέρας Άνω Λιοσίων

Απόλλων Άνω Λιοσίων-Αίας Παραλίας

Μεγαρικός-ΑΕ Ζεφυρίου

 

13η- 26η

Δύναμη Ασπροπύργου -Λέων

Ατρόμητος Ελευσίνας- Άγ. Ανάργυροι Ελευσίνας

ΠΑΟ Φυλής-Σκορπιός Φυλής

Αστέρας Άνω Λιοσίων-Κριός Ασπροπύργου

Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ερμής Άνω Λιοσίων

ΑΕ Ζεφυρίου-Ίκαρος Νεοκτίστων

Απόλλων Άνω Λιοσίων-Μεγαρικός

 

 

 

 

Advertisement
Advertisement