Connect with us

stoplekto

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΠ

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΠ. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 5-6/10.

 

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΘΗΣΕΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΘΗΣΕΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες
ΘΗΣΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

stoplekto

Λαμπερή Ελευσίνας- Μανδραϊκός 0-2

Published

on

Το πρώτο βήμα για την πρόκριση πραγματοποίησε ο Μανδραϊκός που κατέβαλε με 2-0 στο «Γ. Ρουμελιώτης» την Λαμπερή Ελευσίνας, η οποία παρατάχτηκε με αρκετές απουσίες. Μάλιστα για την ομάδα του Γιάννη Παναγιώτου έκανε ντεμπούτο ο μόλις 14χρονος Αλαχάρα.

Ο Μανδραϊκός βρήκε δίχτυα στην επανάληψη με πρωταγωνιστή τον Ζίου, που σημείωσε και τα δύο τέρματα της αναμέτρησης στο 56′ και στο 67′.

Σωστός ο διαιτητής Αλιάγας.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ: Πορανίδης, Βλαχόπουλος, Λυμπέρης, Δρούγγος Μ, Δρούγγος Δ, Γκέτρσος, Τζάνος(72′ Χριστοφής), Αλαχάρα(83′ Σιτσάνης), Μπέκος, Γκίνης, Κακλαμάνης(66′ Μηλιώτης).

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ: Παπακωνσταντίνου, Κρανιδιώτης, Δούλος, Σφακιανάκης Αν., Πατσιονίδης Β, Κουκούλης, Ζίου, Τσουκαλάς(73 ’Πολυτάρχου), Σφακιανάκης Αγγ.(64’ Πολυμενάκος), Παπαμάρκου, Μουράτι(63′ Κομίνι).

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: topiko24.gr(Ανέστης Τσακίρογλου)

Continue Reading

stoplekto

Και τον Σταθαρά ο Φαληρικός

Published

on

Την απόκτηση του 31χρονου αμυντικού Τριαντάφυλλου Σταθαρά ανακοίνωσε ο Φαληρικός ΣΦΝ.

Ο έμπειρος πολυσύνθετος παίκτης αγωνιζόταν για πολλά χρόνια στην Αμφιάλη της οποίας υπήρξε βασικότατο στέλεχος  Την περίοδο που  πέρασε αγωνίστηκε σε 27 αγώνες με χρόνο συμμετοχής 1360 λεπτά

Continue Reading

LIKE