Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην ΕΠΣΑ (3-4/10)

Published

on

Ά Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
5. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
7. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Ά Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
14. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.
15. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
16. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
18. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.
20. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.
22. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΔΔΑΣ Π.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
26. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
27. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 12:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
28. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ.
29. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
31. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
32. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
33. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ.
37. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
38. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
39. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.
40. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
41. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
42. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/10/15 16:30 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/10/15 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
48. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
49. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.
51. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 09:30 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/10/15 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
53. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
54. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/10/15 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
56. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
57. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/15 09:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΟΥΜΗΣ Φ.
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/15 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.
62. ΠΟΨ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/15 16:30 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.
63. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.
64. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/10/15 11:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
65. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/15 12:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.
66. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/10/15 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Advertisement
Advertisement
Advertisement