Connect with us

Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο(17-18/10) στην ΕΠΣΔΑ

Published

on

epsda-apotelesmata

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
2. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 17/10/20 16:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
6. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
9. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
10. ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
11. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 17/10/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
12. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
13. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

Advertisement