Connect with us

stoplekto

Το πρόγραμμα πρωταθλημάτων και Κυπέλλου στον Πειραιά

Published

on

ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:30
2. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:30
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 13:00
4. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:00
5. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:30
6. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/12/21 16:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 11/12/21 15:15
8. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:30
9. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 12/12/21 14:00
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:30
11. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 12/12/21 15:30
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/12/21 16:00
13. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/12/21 12:00
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 13:00
15. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 13:00
16. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 08/12/21 15:00 ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
18. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 08/12/21 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
19. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 08/12/21 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 15/12/21 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/12/21 15:30
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
23. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/12/21 11:30
24. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/12/21 16:00
26. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30
27. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:30
28. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:30
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/12/21 15:30
30. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 11/12/21 16:00
31. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30
32. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/12/21 10:30
33. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/12/21 15:00

Advertisement