Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ αύριο και το Σαββατοκύριακο

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 16/02/22 15:30 3-0 α.α.
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
19η αγωνιστική
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/02/22 15:00
12. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/02/22 15:00
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/02/22 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
17. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
19. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 16/02/22 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
19η αγωνιστική
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/02/22 15:00
21. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/02/22 15:00
22. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
23. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 20/02/22 15:00
24. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/02/22 15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/02/22 15:00
27. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/02/22 15:00
28. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00
29. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
30. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/02/22 15:00
31. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
32. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/02/22 15:00
33. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/02/22 15:00
34. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/02/22 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
35. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
36. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/02/22 15:00
37. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/02/22 15:00
38. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
39. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/02/22 15:00
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
42. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/02/22 15:00
43. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/02/22 09:30
44. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/02/22 11:00
45. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/02/22 11:00
46. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/02/22 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
47. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/02/22 15:00
48. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/02/22 15:00
49. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/02/22 15:00
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
52. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/02/22 15:00
54. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/02/22 15:00
55. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/02/22 11:00
56. ΠΕΥΚΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/02/22 11:00
58. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/02/22 11:00
59. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/02/22 11:15
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/02/22 15:00
61. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/02/22 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
62. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/02/22 15:00
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/02/22 15:30
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/02/22 09:00
65. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/02/22 09:15
66. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/02/22 11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
67. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/02/22 15:00
68. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/02/22 10:00
69. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/02/22 11:45
70. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00
71. ΑΡΙΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/02/22 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
72. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/02/22 15:00
73. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/02/22 15:00
74. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/02/22 15:00
75. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/02/22 15:00
76. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/02/22 15:00

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement