Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ για Σαββατοκύριακο και Τετάρτη

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Κύπελλο
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (ΤΕΛΙΚΟΣ 51ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ¨Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ¨) ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Τετάρτη 13/04/22 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
4oς: ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Παρασκευή 15/04/22 21:00
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/04/22 15:00
4. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/04/22 16:15
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Παρασκευή 15/04/22 18:30
6. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Παρασκευή 15/04/22 18:30
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/04/22 11:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/04/22 16:30
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/04/22 16:30
6η αγωνιστική
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 20/04/22 17:00
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 20/04/22 17:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/04/22 16:30
13. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/04/22 16:30
2η αγωνιστική
14. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 20/04/22 17:00
15. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 20/04/22 17:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/04/22 11:00
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/04/22 16:30
19. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/04/22 16:30
21. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/04/22 11:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/04/22 11:00
23. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/04/22 11:00

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement