Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/10/22 16:30
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/10/22 16:30
20. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30
21. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/10/22 16:30
22. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
23. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/10/22 16:30
24. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 02/10/22 11:00
25. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 02/10/22 11:00
26. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/10/22 16:30
27. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
28. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/10/22 16:30
29. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/10/22 16:30
30. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/10/22 16:30
31. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/22 16:30
32. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/10/22 16:30
34. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/10/22 16:30
35. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/10/22 11:30
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 02/10/22 16:30
37. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30
38. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/10/22 16:30
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/10/22 16:30
40. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 16:30
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/10/22 11:00
42. ΑΡΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 02/10/22 11:00
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 02/10/22 16:30
44. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/10/22 16:30
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
45. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/10/22 16:30
46. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/10/22 16:30
47. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/10/22 11:00
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/10/22 11:00
49. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/10/22 16:30
50. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/10/22 16:30
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
51. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 16:30
52. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/10/22 16:30
53. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 16:30
54. ΠΟΨ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 16:30
55. ΑΣ ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/10/22 11:00
56. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/10/22 16:30

Advertisement